CrokoClub Forum Index

Sex,apo Dashuri.

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtë

Sex,apo Dashuri.

Mesazh nga Chaos prej Wed Nov 19, 2008 8:16 pm

Sex,apo Dashuri.

Sepse ka nje ndryshim te madhe ne kto dy gjera..
Jepni i cike mendimet tuaja;! pirat

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
avatar
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sex,apo Dashuri.

Mesazh nga Emi prej Wed Nov 19, 2008 9:42 pm

Ive been alone with you inside my mind Cool SEX!!!!!
avatar
Emi
Sweet Voice
Sweet Voice

Female Numri i postimeve : 602
Age : 28
Registration date : 08/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sex,apo Dashuri.

Mesazh nga kapo prej Wed Nov 19, 2008 11:55 pm

evry day without sex is a lost day!!!

_________________
I Always Tell the Truth Even When I Lie
avatar
kapo
WebMaster
WebMaster

Male Numri i postimeve : 329
Location : Aty ku jetohet me mir
Registration date : 26/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sex,apo Dashuri.

Mesazh nga Croko prej Thu Nov 20, 2008 12:01 am

te flas dhe une shqip se ktu plasi anglishtja e smarr vesh une Laughing
----------------------------------------------------------------------------------
une them dashuri

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
avatar
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 39
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sex,apo Dashuri.

Mesazh nga DeLiCiouS prej Thu Nov 20, 2008 6:16 pm

Dashuri
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sex,apo Dashuri.

Mesazh nga StRaNgEr prej Thu Nov 20, 2008 6:34 pm

Dashuri
avatar
StRaNgEr
Imort@l-$pirit
Imort@l-$pirit

Male Numri i postimeve : 448
Age : 34
Location : Ku Te Na Zere Nata :P
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sex,apo Dashuri.

Mesazh nga Chaos prej Thu Nov 20, 2008 8:56 pm

Dashuri pa Sex nuk ka Laughing

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
avatar
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sex,apo Dashuri.

Mesazh nga DeLiCiouS prej Fri Nov 21, 2008 12:27 am

Po sex pa dashuri ka Ateher Chaos jep mendim plz Very Happy
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sex,apo Dashuri.

Mesazh nga Chaos prej Fri Nov 21, 2008 12:32 am

Ka Ronce,si dreqin ska. Very Happy

Me thuaj ti me mire,sa do duroje nje dashuri po spati sex.. Laughing

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
avatar
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sex,apo Dashuri.

Mesazh nga DeLiCiouS prej Fri Nov 21, 2008 12:40 am

Spo behet fjal sa do duroj dhe sa jo se munt te duroj me shum sec munt te mendosh ti e un bashk Smile Mos bej chit chat ti Razz
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sex,apo Dashuri.

Mesazh nga Chaos prej Fri Nov 21, 2008 12:46 am

Ti nuk ishe ajo qe shikon bukurin e jashtme me teper?
qe kur beson ne dashuri pa sex ti Laughing

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
avatar
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sex,apo Dashuri.

Mesazh nga DeLiCiouS prej Fri Nov 21, 2008 12:50 am

Nuk kam shprehur qe se besoj, absolutisht po ti besoj se do zgjidhje dashurin se i shikon njerezit nga mencuria dmth i shikon me thell sesa vetem per Sex Wink
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sex,apo Dashuri.

Mesazh nga Chaos prej Fri Nov 21, 2008 12:53 am

Kur dua thashe i shikoj,seshte e thene se zgjedh gjithmone ate rruge..
po ta lexosh mire postimin do marresh komplet pergj time.
Nejse ktu ka te beje ca kemi qef me teper Very Happy

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
avatar
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sex,apo Dashuri.

Mesazh nga DeLiCiouS prej Fri Nov 21, 2008 12:57 am

Dhe ca ke ti qef me teper? se akoma nuk na i ke then
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sex,apo Dashuri.

Mesazh nga kapo prej Sat Nov 22, 2008 9:18 pm

tirance chaos nuk e di cfare do me duket!!

_________________
I Always Tell the Truth Even When I Lie
avatar
kapo
WebMaster
WebMaster

Male Numri i postimeve : 329
Location : Aty ku jetohet me mir
Registration date : 26/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sex,apo Dashuri.

Mesazh nga Chaos prej Sat Nov 22, 2008 9:20 pm

Kapo,e thashe mer,ska Dashuri pa Sex.. king
kshu qe kryeson sexy nje here..pastaj te tjerat me kohen.

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
avatar
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sex,apo Dashuri.

Mesazh nga Croko prej Sat Nov 22, 2008 9:26 pm

eh,,, ce keni marr shtruar punen


une e dini si them e Very Happy

pa sexs ska jete Laughing

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
avatar
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 39
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sex,apo Dashuri.

Mesazh nga Chaos prej Sat Nov 22, 2008 9:27 pm

Ik mer Croko se ti je i qerruar dhe i dashuruar Laughing

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
avatar
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sex,apo Dashuri.

Mesazh nga MooN prej Mon Nov 24, 2008 11:59 am

Te dyja them un Very Happy

_________________
Act Dumb , Play Smart
avatar
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sex,apo Dashuri.

Mesazh nga kapo prej Mon Nov 24, 2008 4:00 pm

sex se po u dashrove mbarove me te tana dhe po te jete ndo nje si kjo butterfly lart mbet brenda !!!

_________________
I Always Tell the Truth Even When I Lie
avatar
kapo
WebMaster
WebMaster

Male Numri i postimeve : 329
Location : Aty ku jetohet me mir
Registration date : 26/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sex,apo Dashuri.

Mesazh nga MooN prej Tue Nov 25, 2008 4:50 pm

Kapo shkruajti:sex se po u dashrove mbarove me te tana dhe po te jete ndo nje si kjo butterfly lart mbet brenda !!!

lol sta uroj Laughing

_________________
Act Dumb , Play Smart
avatar
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sex,apo Dashuri.

Mesazh nga Mistrece prej Tue Nov 25, 2008 6:34 pm

Dathuliiiiiiiiiiiiii
avatar
Mistrece
Kapo i Kapove
Kapo i Kapove

Female Numri i postimeve : 73
Location : Verdalle
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sex,apo Dashuri.

Mesazh nga StRaNgEr prej Tue Nov 25, 2008 6:34 pm

E mire cke qe bertete Very Happy
avatar
StRaNgEr
Imort@l-$pirit
Imort@l-$pirit

Male Numri i postimeve : 448
Age : 34
Location : Ku Te Na Zere Nata :P
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sex,apo Dashuri.

Mesazh nga sexy_Lozonjare prej Thu Apr 09, 2009 5:21 am

Dashuri
avatar
sexy_Lozonjare
Nice Girl
Nice Girl

Female Numri i postimeve : 132
Age : 32
Location : Ne Syt e tu
Registration date : 06/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sex,apo Dashuri.

Mesazh nga Majmunja prej Thu Apr 09, 2009 6:28 pm

cdo dashuri ka edhe sex hahahah i marr te dyja
avatar
Majmunja
Nice Girl
Nice Girl

Female Numri i postimeve : 78
Age : 32
Location : Nobody knows
Registration date : 05/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sex,apo Dashuri.

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi