CrokoClub Forum Index

Do dilnit,ose Keni dalur me njerez nga Interneti;

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Shko poshtë

Do dilnit,ose Keni dalur me njerez nga Interneti;

Mesazh nga Chaos prej Wed Nov 19, 2008 8:27 pm

Do dilnit,ose Keni dalur me njerez nga Interneti;

Cool
I cike djegse kjo tema Laughing

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
avatar
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Do dilnit,ose Keni dalur me njerez nga Interneti;

Mesazh nga DeLiCiouS prej Tue Dec 30, 2008 4:13 am

sa turp paskan kto me u pergjigj temessssss Caos na thuaj ti iher ke taku njeri? Very Happy
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Do dilnit,ose Keni dalur me njerez nga Interneti;

Mesazh nga Chaos prej Tue Dec 30, 2008 2:47 pm

Si jo kam taku,dhe do takoj..ku eshte turpi;!!

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
avatar
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Do dilnit,ose Keni dalur me njerez nga Interneti;

Mesazh nga JoKeR prej Wed Dec 31, 2008 9:13 am

ndoshta
varet

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
avatar
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 26
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Do dilnit,ose Keni dalur me njerez nga Interneti;

Mesazh nga DeLiCiouS prej Sun Jan 04, 2009 12:10 am

Kam taku dhe un goca/cuna
mbas takimit te par lash chatin per nja 1 vit Razz
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Do dilnit,ose Keni dalur me njerez nga Interneti;

Mesazh nga JoKeR prej Sun Jan 04, 2009 2:11 pm

Razz:P:P

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
avatar
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 26
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Do dilnit,ose Keni dalur me njerez nga Interneti;

Mesazh nga MooN prej Sun Jan 04, 2009 2:23 pm

TiRoNcJa shkruajti:Kam taku dhe un goca/cuna
mbas takimit te par lash chatin per nja 1 vit Razz
Laughing Laughing Un 3 veta kam taku nga interneti por dy ja kan vlejt Smile

_________________
Act Dumb , Play Smart
avatar
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Do dilnit,ose Keni dalur me njerez nga Interneti;

Mesazh nga DeLiCiouS prej Sun Jan 04, 2009 2:50 pm

Perderisa un lash chati ufffff mo sa ja vlejshin ato Razz
mu dukte vetja shum e ulet per zotin nejse..... kam taku dhe njerez te hajrit kan qen nja 2 goca shkodrane Very Happy
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Do dilnit,ose Keni dalur me njerez nga Interneti;

Mesazh nga MooN prej Sun Jan 04, 2009 2:52 pm

TiRoNcJa shkruajti:Perderisa un lash chati ufffff mo sa ja vlejshin ato Razz
mu dukte vetja shum e ulet per zotin nejse..... kam taku dhe njerez te hajrit kan qen nja 2 goca shkodrane Very Happy
Me then te drejten jan 100 % ndryshe nga c'hiqen mbrapa pc Smile

_________________
Act Dumb , Play Smart
avatar
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Do dilnit,ose Keni dalur me njerez nga Interneti;

Mesazh nga Chaos prej Sun Jan 04, 2009 2:54 pm

Mvaret ca kerkon te secili,kur te dalin ndryshe..

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
avatar
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Do dilnit,ose Keni dalur me njerez nga Interneti;

Mesazh nga DeLiCiouS prej Sun Jan 04, 2009 2:59 pm

Kam takuar thjesht (rastesisht) pa kerkuar asgje nga chatistat
Moon ke shum te drejt po mrapa nje PC nuk i shef njeri prandaj po ball per ball ............. nejseeeeeeeee
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Do dilnit,ose Keni dalur me njerez nga Interneti;

Mesazh nga MooN prej Sun Jan 04, 2009 3:00 pm

TiRoNcJa shkruajti:Kam takuar thjesht (rastesisht) pa kerkuar asgje nga chatistat
Moon ke shum te drejt po mrapa nje PC nuk i shef njeri prandaj po ball per ball ............. nejseeeeeeeee
E di mi zemer e di Laughing Laughing

_________________
Act Dumb , Play Smart
avatar
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Do dilnit,ose Keni dalur me njerez nga Interneti;

Mesazh nga Chaos prej Sun Jan 04, 2009 3:03 pm

Une e pranoj per vete qe eshte krejt ndryshe me fol me dike kur e shef ne sy,sesa mbas nje xhami..
pranaj kam me qef ne real gjerat.

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
avatar
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Do dilnit,ose Keni dalur me njerez nga Interneti;

Mesazh nga DeLiCiouS prej Sun Jan 04, 2009 3:10 pm

po kshu i bie qe me cdo njeri qe flet ktu ti kesh te gjith real apo ?? gaboj un

jo jo flm kto qe i njof ktu ne chat forume, preferoj te ngelen ktu Very Happy
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Do dilnit,ose Keni dalur me njerez nga Interneti;

Mesazh nga Chaos prej Sun Jan 04, 2009 3:11 pm

Po nuk mvaret gjithmone nga aty Ronce Wink !!

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
avatar
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Do dilnit,ose Keni dalur me njerez nga Interneti;

Mesazh nga MooN prej Sun Jan 04, 2009 3:12 pm

TiRoNcJa shkruajti:po kshu i bie qe me cdo njeri qe flet ktu ti kesh te gjith real apo ?? gaboj un

jo jo flm kto qe i njof ktu ne chat forume, preferoj te ngelen ktu Very Happy
Laughing Laughing

_________________
Act Dumb , Play Smart
avatar
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Do dilnit,ose Keni dalur me njerez nga Interneti;

Mesazh nga DeLiCiouS prej Sun Jan 04, 2009 3:13 pm

Chaos shkruajti:Po nuk mvaret gjithmone nga aty Ronce Wink !!


po nga kush varet ke do takoj un a jo??
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Do dilnit,ose Keni dalur me njerez nga Interneti;

Mesazh nga Chaos prej Sun Jan 04, 2009 3:16 pm

Smund te marresh gjithmone ti vendime dhe per te tjeret.
Pastaj perderisa ste njef dikush mire edhe mund te dale me ty,der atehere..

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
avatar
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Do dilnit,ose Keni dalur me njerez nga Interneti;

Mesazh nga DeLiCiouS prej Sun Jan 04, 2009 3:18 pm

Jo per te tjeret JO po per veten time PO un po flas per veten pak me intereson se cfare duan e nuk duan te tjeret.Puna eshte qe nuk dua ti njof un me mire se ne virtual kshuqe... Wink
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Do dilnit,ose Keni dalur me njerez nga Interneti;

Mesazh nga MooN prej Sun Jan 04, 2009 3:21 pm

Ronce nuk jan gjith si ty mi qe e shikon virtualin si kalim kohe Wink

_________________
Act Dumb , Play Smart
avatar
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Do dilnit,ose Keni dalur me njerez nga Interneti;

Mesazh nga DeLiCiouS prej Sun Jan 04, 2009 3:22 pm

Moon un spo flas per ato te lodhurit e zotit mi Razz qe gjejn ktu ndonje edhe yyyyy ta takoj ose bin ne dashni Very Happy
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Do dilnit,ose Keni dalur me njerez nga Interneti;

Mesazh nga Chaos prej Sun Jan 04, 2009 3:22 pm

E pra,e shikon..MooN e pranon vete qe do te behet vip ne nettin shqiptare..dhe te bej karrier.. Laughing
Te lumte moon..dhe suksese.

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
avatar
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Do dilnit,ose Keni dalur me njerez nga Interneti;

Mesazh nga MooN prej Sun Jan 04, 2009 3:24 pm

Chaos shkruajti:E pra,e shikon..MooN e pranon vete qe do te behet vip ne nettin shqiptare..dhe te bej karrier.. Laughing
Te lumte moon..dhe suksese.
Lol kur me njofte kaq mire ti mua me dhe kush tha qe jam vip njeher ?
Mos gaboj ti ke ven foto ne net jo un Smile

_________________
Act Dumb , Play Smart
avatar
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Do dilnit,ose Keni dalur me njerez nga Interneti;

Mesazh nga DeLiCiouS prej Sun Jan 04, 2009 3:26 pm

Jo jo Chaos prit iher se nuk besoj se behesh Vip me 2-3 vjet sa ka Moon dhe un
ka me te vjeter qe kan 8-9 vjet ktu kshuqe lejm radhen ne Razz
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Do dilnit,ose Keni dalur me njerez nga Interneti;

Mesazh nga Chaos prej Sun Jan 04, 2009 3:27 pm

Po secili fol per vete ktu Moon,dhe ti me lart sic i the Ronces..se ajo e ka per kalim kohe..apo s i bje kshu; Very Happy
Pastaj sa per pune te fotove..kam vu,dhe do ve..
dhe mos me ler te gaboj,se dhe ti ke vu i foto tenden..apo bej gabim ?

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
avatar
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Do dilnit,ose Keni dalur me njerez nga Interneti;

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi