CrokoClub Forum Index

Do dilnit,ose Keni dalur me njerez nga Interneti;

Faqja 2 e 3 Previous  1, 2, 3  Next

Shko poshtë

Re: Do dilnit,ose Keni dalur me njerez nga Interneti;

Mesazh nga MooN prej Sun Jan 04, 2009 3:29 pm

Chaos shkruajti:Po secili fol per vete ktu Moon,dhe ti me lart sic i the Ronces..se ajo e ka per kalim kohe..apo s i bje kshu; Very Happy
Pastaj sa per pune te fotove..kam vu,dhe do ve..
dhe mos me ler te gaboj,se dhe ti ke vu i foto tenden..apo bej gabim ?
Po ti fole per mua qe dua te behem vip pfffff se di kush don te behet ktu tani Very Happy

_________________
Act Dumb , Play Smart
avatar
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Do dilnit,ose Keni dalur me njerez nga Interneti;

Mesazh nga DeLiCiouS prej Sun Jan 04, 2009 3:29 pm

Besoj se shumica e njerezve Normal e kan per kalim kohe pa fillu me fol per te smurit
se nuk du me vu as nicka Razz
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Do dilnit,ose Keni dalur me njerez nga Interneti;

Mesazh nga MooN prej Sun Jan 04, 2009 3:29 pm

TiRoNcJa shkruajti:Jo jo Chaos prit iher se nuk besoj se behesh Vip me 2-3 vjet sa ka Moon dhe un
ka me te vjeter qe kan 8-9 vjet ktu kshuqe lejm radhen ne Razz
hahahahhahahahaha kto tipa qe thua ti ronce ne pc kan per te vdekur Laughing Laughing

_________________
Act Dumb , Play Smart
avatar
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Do dilnit,ose Keni dalur me njerez nga Interneti;

Mesazh nga Chaos prej Sun Jan 04, 2009 3:31 pm

Moon,une ta mbeshteta mendimin Laughing
Ronce,njerzit normal me lodhin shume mu..

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
avatar
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Do dilnit,ose Keni dalur me njerez nga Interneti;

Mesazh nga MooN prej Sun Jan 04, 2009 3:35 pm

Mir qe din me meshtet mendimin thuaj Laughing Laughing

_________________
Act Dumb , Play Smart
avatar
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Do dilnit,ose Keni dalur me njerez nga Interneti;

Mesazh nga DeLiCiouS prej Sun Jan 04, 2009 3:35 pm

Chaos ishte per normalitetin e virtualitetit po e shof qe paske qef te smuret e virtualit passoj un ktu chat te mbar ateher Very Happy
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Do dilnit,ose Keni dalur me njerez nga Interneti;

Mesazh nga Chaos prej Sun Jan 04, 2009 3:39 pm

Chat te mbar?
Ku me ke pa ne chat mu i here ti;

Me vje keq per ty qe i thu kto gjera Ronce,sepse sot mund te beje dikush shume me teper gjera ne internet..
Si pune pershembull,te lexoje nje gazete..te ule nje kenge,nje filem..por ndoshta eshte nga pasojat e atyre qe ke taku rastsisht nga chati..dhe mendo se ska gje tjeter pervec saj.

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
avatar
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Do dilnit,ose Keni dalur me njerez nga Interneti;

Mesazh nga Croko prej Sun Jan 04, 2009 11:18 pm

e paskeni marre shtruar temen Very Happy

une kam taku shum njerez sa i perket chatit !

ka pas njerez qe sja vlen ase me ju thon si je ka pas nga ata qe nga pc sme kan bo pershtypje per normal por ne jeten reale ishin shum ok

! por nje gjo tju them ktu kam taku shok shoqe qe kam fole !

skam dal kurr me nje femer nga chati per qellime serjoze ! ase e kam bo ase do ta boj jo se ska, po sa rri une e kerkoj nje nder 1000 ktu pse mos te kerkoj ne jeten reale qe e gjen me thjeshte e njeh e shikon te terheq !

kshu qe takimet e chatit kan qen e do ngelin shoqeror !

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
avatar
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 39
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Do dilnit,ose Keni dalur me njerez nga Interneti;

Mesazh nga Beko prej Mon Jan 05, 2009 2:58 pm

kam taku 2 goca edhe ca cuna nga chati Very Happy

_________________


avatar
Beko
Moderator
Moderator

Male Numri i postimeve : 154
Age : 28
Location : Tirana
Registration date : 01/12/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Do dilnit,ose Keni dalur me njerez nga Interneti;

Mesazh nga DeLiCiouS prej Mon Jan 05, 2009 7:14 pm

Chaos shkruajti:Chat te mbar?
Ku me ke pa ne chat mu i here ti;

Me vje keq per ty qe i thu kto gjera Ronce,sepse sot mund te beje dikush shume me teper gjera ne internet..
Si pune pershembull,te lexoje nje gazete..te ule nje kenge,nje filem..por ndoshta eshte nga pasojat e atyre qe ke taku rastsisht nga chati..dhe mendo se ska gje tjeter pervec saj.


po behej fjal per chat,forum e jo per perdorim intereti,dhe jo si e perdor un internetin sepse duke lexu gazet nuk munt te njofesh njerez ne net e te shkosh ti takosh
dhe kur behet fjal ke taku njeri nga interneti skan pun gazetat ktu.
Chat te mbar ishte disi gabim diskutim te mbar Wink po mos thuaj me lezu gazet kur behet fjal per takime neti Wink nejse
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Do dilnit,ose Keni dalur me njerez nga Interneti;

Mesazh nga Chaos prej Mon Jan 05, 2009 7:30 pm

Tani titulli i temes Ronce thote:

Do dilnit,ose Keni dalur me njerez nga Interneti;

dhe jo nga Chati.. Wink !!

Dhe sa per pune te kalimit te kohes ne Internet,futen te gjitha ato qe thashe me lart.

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
avatar
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Do dilnit,ose Keni dalur me njerez nga Interneti;

Mesazh nga DeLiCiouS prej Mon Jan 05, 2009 7:38 pm

Po kto njerez tu lexu gazeten i njef ti?
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Do dilnit,ose Keni dalur me njerez nga Interneti;

Mesazh nga Chaos prej Mon Jan 05, 2009 7:40 pm

Po lere kte muhabet tani se po i ben gjerat me keqe per vete ti!

Po ta shkruaj dhe nje here..
Thashe se dikush mund te rrije ne internet duke bere shume gjera te tjera,dhe jo duke nejt 24 ore ne internet.
Ndersa punon,degjon muzike,lexon gazeta Laughing mund te flase dhe ne nje forum,ndoshta ne nje chat per ty,te ndrroje dy muhabete Wink !
Kapish??

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
avatar
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Do dilnit,ose Keni dalur me njerez nga Interneti;

Mesazh nga DeLiCiouS prej Tue Jan 06, 2009 2:37 am

Un gjerat me keq per vete???????????????????????????????? se kapitova ket fjali nejse
te kuptoj cfare do te thuash
Si forumi si chati njesoj jan per mua jan te njejtit njerez pothuajse.
Dhe perdorimi internetit o pun tjeter.PIK Razz
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Do dilnit,ose Keni dalur me njerez nga Interneti;

Mesazh nga JoKeR prej Tue Jan 06, 2009 5:17 pm

paska pas plas diskutimi modh ktu re , Very Happy

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
avatar
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 26
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Do dilnit,ose Keni dalur me njerez nga Interneti;

Mesazh nga DeLiCiouS prej Tue Jan 06, 2009 7:16 pm

Ehhhh miro mire :Dpo per me diskutu jena ktu ne Smile
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Do dilnit,ose Keni dalur me njerez nga Interneti;

Mesazh nga JoKeR prej Tue Jan 06, 2009 8:40 pm

diskutoni pa hesap , vetem mos u zini Wink

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
avatar
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 26
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Do dilnit,ose Keni dalur me njerez nga Interneti;

Mesazh nga DeLiCiouS prej Tue Jan 06, 2009 11:21 pm

JoKeR po su zim icik sikur ska lezet Razz
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Do dilnit,ose Keni dalur me njerez nga Interneti;

Mesazh nga Durresaku_20 prej Wed Jan 07, 2009 4:26 pm

kam dal .. me nje vajz ... ne itali .. Smile e njofta nga interneti .... por do doja te dilja dhe njer me ket Tiloncen .. po mu dha mundesia Smile puccccccc
avatar
Durresaku_20
Merakli femrash
Merakli femrash

Male Numri i postimeve : 245
Age : 31
Location : Cuba
Registration date : 27/09/2008

http://www.Crokoclub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Do dilnit,ose Keni dalur me njerez nga Interneti;

Mesazh nga DeLiCiouS prej Thu Jan 08, 2009 2:19 am

Aiiiiii mos me thuaj prandaj ishe ne IT ti dulshaku Very Happy

un te them vendin ku rri ne ver ne Dr hec mtako Very Happy po kujdes se kam nje ujk me vete vishu mir Razz
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Do dilnit,ose Keni dalur me njerez nga Interneti;

Mesazh nga JoKeR prej Thu Jan 08, 2009 6:16 pm

TiRoNcJa shkruajti:Aiiiiii mos me thuaj prandaj ishe ne IT ti dulshaku Very Happy

un te them vendin ku rri ne ver ne Dr hec mtako Very Happy po kujdes se kam nje ujk me vete vishu mir Razz


pale pale pale pale pale e preu cunin fare Razz:P:P:P:P:P

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
avatar
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 26
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Do dilnit,ose Keni dalur me njerez nga Interneti;

Mesazh nga Majmunja prej Sun Apr 05, 2009 3:48 am

.... do dilja me nja 2 veta ktu ....


kam dal disa her me shoqeri po
avatar
Majmunja
Nice Girl
Nice Girl

Female Numri i postimeve : 78
Age : 32
Location : Nobody knows
Registration date : 05/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Do dilnit,ose Keni dalur me njerez nga Interneti;

Mesazh nga Chaos prej Sun Apr 05, 2009 9:48 pm

Jo jo,sjam cmend!!
Edhe ne nett,edhe boll e kan pirat

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
avatar
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Do dilnit,ose Keni dalur me njerez nga Interneti;

Mesazh nga Majmunja prej Sun Apr 05, 2009 10:07 pm

aiiiii Chaos harrove ti saher ke dal me mu nnccnccn Sad
avatar
Majmunja
Nice Girl
Nice Girl

Female Numri i postimeve : 78
Age : 32
Location : Nobody knows
Registration date : 05/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Do dilnit,ose Keni dalur me njerez nga Interneti;

Mesazh nga Chaos prej Sun Apr 05, 2009 10:38 pm

Opss.. i harrova Laughing !!

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
avatar
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Do dilnit,ose Keni dalur me njerez nga Interneti;

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 3 Previous  1, 2, 3  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi