CrokoClub Forum Index

Do dilnit,ose Keni dalur me njerez nga Interneti;

Faqja 3 e 3 Previous  1, 2, 3

Shko poshtë

Re: Do dilnit,ose Keni dalur me njerez nga Interneti;

Mesazh nga Majmunja prej Sun Apr 05, 2009 10:42 pm

ske faj qe i harron se u ba koh pa dal hmmmm
avatar
Majmunja
Nice Girl
Nice Girl

Female Numri i postimeve : 78
Age : 32
Location : Nobody knows
Registration date : 05/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Do dilnit,ose Keni dalur me njerez nga Interneti;

Mesazh nga Emi prej Mon Apr 20, 2009 11:34 pm

UNE SA DO LIJA TAKIM ME NJERIN MU PRE LINJA:(((((((( PRANDAJ HY CDO DITE PO SPO E GJEJ ME!!! EJ NJEHERE JU JEPET RASTI......................... SE PASTAJ VARET EDHE NGA LINJA QE KINI Razz

_________________
dark road 2 heaven
avatar
Emi
Sweet Voice
Sweet Voice

Female Numri i postimeve : 602
Age : 28
Registration date : 08/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Do dilnit,ose Keni dalur me njerez nga Interneti;

Mesazh nga Mistrece prej Sat Jun 20, 2009 5:09 pm

Po kam takuar nje, keshtu per gili vili. Pastaj edhe nje patriot timin si shok. KAQ.
avatar
Mistrece
Kapo i Kapove
Kapo i Kapove

Female Numri i postimeve : 73
Location : Verdalle
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Do dilnit,ose Keni dalur me njerez nga Interneti;

Mesazh nga Gjumashi prej Tue Jun 23, 2009 11:56 pm

une do dal nje here me Chaos dhe Crokon, te behet ca te behet.
Se kaq me Razz deri sa e shef dikend ne Webcam, sikur e ke taku live.
Kalofshi mire dhe takoheni me shpesh, se u ben mire per shendetin!

gjumashi.
avatar
Gjumashi
WebMaster
WebMaster

Male Numri i postimeve : 10
Location : C:\Spam.exe
Registration date : 26/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Do dilnit,ose Keni dalur me njerez nga Interneti;

Mesazh nga kapo prej Wed Jun 24, 2009 1:41 pm

ase njoh ase kam dal

thjeshte i kushtoj shum pak kohe netit...

_________________
I Always Tell the Truth Even When I Lie
avatar
kapo
WebMaster
WebMaster

Male Numri i postimeve : 329
Location : Aty ku jetohet me mir
Registration date : 26/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Do dilnit,ose Keni dalur me njerez nga Interneti;

Mesazh nga Durresaku_20 prej Wed Jul 01, 2009 11:42 am

hmm Smile per te dal skam dal por ... do doja shum te dilja Smile me Tiloncen Smile
avatar
Durresaku_20
Merakli femrash
Merakli femrash

Male Numri i postimeve : 245
Age : 31
Location : Cuba
Registration date : 27/09/2008

http://www.Crokoclub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Do dilnit,ose Keni dalur me njerez nga Interneti;

Mesazh nga DeLiCiouS prej Sat Jul 04, 2009 2:49 am

Durresaku_20 shkruajti:kam dal .. me nje vajz ... ne itali .. Smile e njofta nga interneti .... por do doja te dilja dhe njer me ket Tiloncen .. po mu dha mundesia Smile puccccccc


hmm tash ke dal a jo Very Happy se ma bone konfuz Razz
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Do dilnit,ose Keni dalur me njerez nga Interneti;

Mesazh nga ELIN prej Thu Jul 16, 2009 9:55 pm

KAM DALE ME DISA NJEREZ QE KAM NJOH NGA INTERNETI DHE DO VAZHDOJ TE DAL SERISH ,
SA ME SHUME SHOK E SHOQE AQ ME MIRE ESHTE Smile

_________________

WwW.CrokoClub.Com


avatar
ELIN
WebMaster
WebMaster

Male Numri i postimeve : 557
Age : 34
Location : ATHIN
Registration date : 03/10/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Do dilnit,ose Keni dalur me njerez nga Interneti;

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 3 e 3 Previous  1, 2, 3

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi