CrokoClub Forum Index

Jane syte Pasqyra e Shpirtit;

Shko poshtë

Jane syte Pasqyra e Shpirtit;

60% 60% 
[ 6 ]
40% 40% 
[ 4 ]
 
Totali i votave : 10

Jane syte Pasqyra e Shpirtit;

Mesazh nga Chaos prej Wed Nov 19, 2008 8:36 pm

Jane syte Pasqyra e Shpirtit;
Mendimet tuaja jane te lira..

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
avatar
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Jane syte Pasqyra e Shpirtit;

Mesazh nga Emi prej Wed Nov 19, 2008 8:51 pm

Shiko me ne sy dhe me lexo!!!!! affraid
avatar
Emi
Sweet Voice
Sweet Voice

Female Numri i postimeve : 602
Age : 28
Registration date : 08/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Jane syte Pasqyra e Shpirtit;

Mesazh nga MooN prej Sat Nov 29, 2008 2:42 pm

Ne shumicen e rasteve po !!!!!

_________________
Act Dumb , Play Smart
avatar
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Jane syte Pasqyra e Shpirtit;

Mesazh nga kapo prej Sun Nov 30, 2008 12:37 am

njeri sy i sweety po! !ai syni i bukur qe ka nxjerr aty Laughing

_________________
I Always Tell the Truth Even When I Lie
avatar
kapo
WebMaster
WebMaster

Male Numri i postimeve : 329
Location : Aty ku jetohet me mir
Registration date : 26/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Jane syte Pasqyra e Shpirtit;

Mesazh nga StRaNgEr prej Sun Nov 30, 2008 6:05 pm

Varet sa i zoti / e zonja je ta fshehesh ate qe ndjen me sy, po te jesh aktor/e i/e zonja syte asgje nuk tregojne !
avatar
StRaNgEr
Imort@l-$pirit
Imort@l-$pirit

Male Numri i postimeve : 448
Age : 34
Location : Ku Te Na Zere Nata :P
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Jane syte Pasqyra e Shpirtit;

Mesazh nga DeLiCiouS prej Mon Dec 01, 2008 12:46 am

Spara i besoj ktyre gjerave sepse ka dhe aktor te mrekullushem Wink

qenkam e vetmja qe kam then JO. Very Happy
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Jane syte Pasqyra e Shpirtit;

Mesazh nga MooN prej Mon Dec 01, 2008 12:20 pm

Kapo shkruajti:njeri sy i sweety po! !ai syni i bukur qe ka nxjerr aty Laughing
S'jam un ke foto Laughing

_________________
Act Dumb , Play Smart
avatar
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Jane syte Pasqyra e Shpirtit;

Mesazh nga JoKeR prej Sat Dec 06, 2008 7:54 pm

jo . (nje njeri i verber na dilka pa shpirt fare)

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
avatar
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 26
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Jane syte Pasqyra e Shpirtit;

Mesazh nga Petrit prej Sun Dec 07, 2008 5:53 pm

une mendoj qe sjan
avatar
Petrit
Bisha
Bisha

Male Numri i postimeve : 58
Registration date : 02/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Jane syte Pasqyra e Shpirtit;

Mesazh nga JoKeR prej Mon Jan 05, 2009 6:32 pm

nuk behet fjale

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
avatar
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 26
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Jane syte Pasqyra e Shpirtit;

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi