CrokoClub Forum Index

Cfare bejme pak me pare,mbrapa qe ka mbaruar nje lidhje.

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Cfare bejme pak me pare,mbrapa qe ka mbaruar nje lidhje.

Mesazh nga Chaos prej Wed Nov 19, 2008 8:50 pm

Cfare bejme pak me pare,mbrapa qe ka mbaruar nje lidhje.
Kur shikojme se nuk shkon me nje lidhje..
dhe e shikojme se po mbaron..cfare beni;!

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
avatar
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare bejme pak me pare,mbrapa qe ka mbaruar nje lidhje.

Mesazh nga DeLiCiouS prej Thu Jan 08, 2009 2:36 am

I jap fund para se ti japin Razz
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare bejme pak me pare,mbrapa qe ka mbaruar nje lidhje.

Mesazh nga JoKeR prej Thu Jan 08, 2009 6:06 pm

edhe un mendoj se nqs esht kshu . pra qe lidhja po mer fund . me mir jepi fund vete

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
avatar
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 25
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare bejme pak me pare,mbrapa qe ka mbaruar nje lidhje.

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi