CrokoClub Forum Index

Si reagoni kur shoket tuaj humben kur kan lidhje;

Shko poshtë

Si reagoni kur shoket tuaj humben kur kan lidhje;

Mesazh nga Chaos prej Wed Nov 19, 2008 9:04 pm

Si reagoni kur shoket tuaj humben kur kan lidhje;
shoket/shoqet..qe t`mirremi vesh Very Happy

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
avatar
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si reagoni kur shoket tuaj humben kur kan lidhje;

Mesazh nga DeLiCiouS prej Mon Dec 01, 2008 12:51 am

Eshte dicka mese normale qe ne fillim shoqeria lihet pak mas dore por kjo nuk do te thot te rrish me te dashuren/in 24 ore ngjit njeriu ka nevoj dhe per shoqeri nejse gjithsesi mua nuk do me vinte keq do e kuptoja shum mire Smile
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si reagoni kur shoket tuaj humben kur kan lidhje;

Mesazh nga StRaNgEr prej Mon Dec 01, 2008 12:53 am

Sejcili ka vendin e vete, i zoti / e zonja eshte ai person qe i bene te gjitha !
avatar
StRaNgEr
Imort@l-$pirit
Imort@l-$pirit

Male Numri i postimeve : 448
Age : 34
Location : Ku Te Na Zere Nata :P
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si reagoni kur shoket tuaj humben kur kan lidhje;

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi