CrokoClub Forum Index

Sa e nevojshme eshte Stervitja.

Shko poshtë

Sa e nevojshme eshte Stervitja.

Mesazh nga Chaos prej Wed Nov 19, 2008 9:10 pm

Sa e nevojshme eshte Stervitja.

Per cdo lloj sporti,ose aktiviteti..sa mendoni se ndikon,ose sa e nevojshme eshte stervitja..

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
avatar
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa e nevojshme eshte Stervitja.

Mesazh nga kapo prej Thu Nov 20, 2008 7:08 pm

Te besh gjithe naten sex me nje bomb femer eshte stervitja me e mire nga te gjitha,te kesh dhe nje pishine brenda ne shtepi ,nuk ke nevoje pastaj te thyhesh me hekura!!

_________________
I Always Tell the Truth Even When I Lie
avatar
kapo
WebMaster
WebMaster

Male Numri i postimeve : 329
Location : Aty ku jetohet me mir
Registration date : 26/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa e nevojshme eshte Stervitja.

Mesazh nga Chaos prej Thu Nov 20, 2008 8:41 pm

Simo,kjo lloj stervitje te stervit cdo pjese te trupit..te brenshmet dhe te jashtmet Laughing Laughing !!
Hy djersitu pastaj futu ne pishine te shperlash trupin Laughing

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
avatar
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa e nevojshme eshte Stervitja.

Mesazh nga Leon prej Sat Nov 22, 2008 11:18 pm

shum e novoitshme esht po puna esht se kush ka kohe per gjymlastik Very Happy
avatar
Leon
Postues Kryesor
Postues Kryesor

Male Numri i postimeve : 104
Registration date : 04/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa e nevojshme eshte Stervitja.

Mesazh nga JoKeR prej Thu Dec 04, 2008 7:18 pm

kush ka nevoj per gjimnastik kur ka kto qe the kapo . mendim top fare

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
avatar
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 25
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa e nevojshme eshte Stervitja.

Mesazh nga Beko prej Thu Dec 04, 2008 9:12 pm

Per mua eshte shum e nevojshme lale prandaj jam edhe ne palester num e imagjinoj dot veten pa sport ose palester Very Happy

_________________


avatar
Beko
Moderator
Moderator

Male Numri i postimeve : 154
Age : 28
Location : Tirana
Registration date : 01/12/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa e nevojshme eshte Stervitja.

Mesazh nga Beko prej Mon Apr 06, 2009 9:18 pm

Sex nat e dit qe te shofim trupin ne drit Razz

_________________


avatar
Beko
Moderator
Moderator

Male Numri i postimeve : 154
Age : 28
Location : Tirana
Registration date : 01/12/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa e nevojshme eshte Stervitja.

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi