CrokoClub Forum Index

Sa here jeni dashuruar;

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtë

Sa here jeni dashuruar;

33% 33% 
[ 5 ]
47% 47% 
[ 7 ]
0% 0% 
[ 0 ]
7% 7% 
[ 1 ]
13% 13% 
[ 2 ]
 
Totali i votave : 15

Sa here jeni dashuruar;

Mesazh nga Chaos prej Wed Nov 19, 2008 9:28 pm

Sa here jeni dashuruar;

Dhe kur themi te dashuruar,themi te keni kafshuar llamarinen jo,thjesht kshu lidhje.

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
avatar
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa here jeni dashuruar;

Mesazh nga DeLiCiouS prej Sun Nov 23, 2008 7:10 pm

Vetem un dhe chaos paskan votu ktu ky asnjeher un e kam henger nje her Razz
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa here jeni dashuruar;

Mesazh nga Croko prej Sun Nov 23, 2008 7:13 pm

une kurr.... kur te bie ne dashuri do martohem !!


kshu der tani sme ka prek asnjona qe ta dashuroj !

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
avatar
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 38
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa here jeni dashuruar;

Mesazh nga StRaNgEr prej Sun Nov 23, 2008 7:16 pm

Une I Paskam Rezultatet Me Te Larta Ketu, So Gjo E Mire Kjo Me Duket Razz
avatar
StRaNgEr
Imort@l-$pirit
Imort@l-$pirit

Male Numri i postimeve : 448
Age : 34
Location : Ku Te Na Zere Nata :P
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa here jeni dashuruar;

Mesazh nga Chaos prej Sun Nov 23, 2008 7:23 pm

Un zdi me dashuru.. Laughing Laughing

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
avatar
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa here jeni dashuruar;

Mesazh nga DeLiCiouS prej Sun Nov 23, 2008 7:25 pm

Jo dhe un nuk di nje her me shtyn me forc e rash :S

StRaNgEr sa shum paske vujt more djal Very Happy


Edituar për herë të fundit nga TiRoNcJa në Sun Nov 23, 2008 7:27 pm, edituar 1 herë gjithsej
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa here jeni dashuruar;

Mesazh nga StRaNgEr prej Sun Nov 23, 2008 7:26 pm

Sad
avatar
StRaNgEr
Imort@l-$pirit
Imort@l-$pirit

Male Numri i postimeve : 448
Age : 34
Location : Ku Te Na Zere Nata :P
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa here jeni dashuruar;

Mesazh nga MooN prej Mon Nov 24, 2008 12:01 pm

Nje her dhe ajo ka qen kur isha 16 vj .......

_________________
Act Dumb , Play Smart
avatar
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa here jeni dashuruar;

Mesazh nga kapo prej Mon Nov 24, 2008 3:50 pm

une bie ne dashuri c`do dite , vec mos te me dal ndo nje e mire perpara se nuk e fali bie direkt ne dashuri !!

_________________
I Always Tell the Truth Even When I Lie
avatar
kapo
WebMaster
WebMaster

Male Numri i postimeve : 329
Location : Aty ku jetohet me mir
Registration date : 26/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa here jeni dashuruar;

Mesazh nga Mistrece prej Tue Nov 25, 2008 6:46 pm

Une kam lene ne dasuliiiiiiiiiiiii sum sum sums hel...i dua te xif thunat thqiptal.
avatar
Mistrece
Kapo i Kapove
Kapo i Kapove

Female Numri i postimeve : 73
Location : Verdalle
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa here jeni dashuruar;

Mesazh nga pr1970 prej Mon Feb 23, 2009 11:14 pm

njeriu mund te dashuroje shume here ne jete por vetem njehere e takon dashurine e vertete.

pr1970
I Ri
I Ri

Male Numri i postimeve : 25
Registration date : 08/01/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa here jeni dashuruar;

Mesazh nga Elis Duraj prej Tue Feb 24, 2009 2:53 pm

1 her me duket! Smile
avatar
Elis Duraj
Cun Flori
Cun Flori

Male Numri i postimeve : 113
Age : 31
Location : inferno
Registration date : 03/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa here jeni dashuruar;

Mesazh nga MooN prej Wed Mar 18, 2009 6:45 pm

Dashurohem perdit Laughing

_________________
Act Dumb , Play Smart
avatar
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa here jeni dashuruar;

Mesazh nga GoldeN prej Thu Mar 19, 2009 1:15 am

Nje her kur isha 17 vjec dhe qe u shoqerua me vuajtje
dhe ska shanse me..............
avatar
GoldeN
Moderator
Moderator

Male Numri i postimeve : 96
Age : 31
Registration date : 04/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa here jeni dashuruar;

Mesazh nga ELIN prej Thu Mar 19, 2009 5:32 pm

Te them qe sjam dashuruar ndonje her do genjej
nje her po jam dashuruar por ka qen dashuri femijnore
dashuri ashtu sic i thon me ter kuptim e fjales jo
sjam dashuruar
ose me mire ska ardhe e duhura akoma!
avatar
ELIN
WebMaster
WebMaster

Male Numri i postimeve : 557
Age : 34
Location : ATHIN
Registration date : 03/10/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa here jeni dashuruar;

Mesazh nga GoldeN prej Fri Mar 20, 2009 12:51 am

hahahahgaahgagahagga po po
avatar
GoldeN
Moderator
Moderator

Male Numri i postimeve : 96
Age : 31
Registration date : 04/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa here jeni dashuruar;

Mesazh nga Elis Duraj prej Fri Mar 20, 2009 11:20 pm

elin e mo u dashuro o derman degjom mua se po heq te zezen e thorit! ka te mirat e saja po dhe te keqija ploooot sa te duash me bollek Evil or Very Mad
avatar
Elis Duraj
Cun Flori
Cun Flori

Male Numri i postimeve : 113
Age : 31
Location : inferno
Registration date : 03/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa here jeni dashuruar;

Mesazh nga Majmunja prej Sun Apr 05, 2009 3:02 am

Sjam dashurar ndonje her ,po pres dita dites Smile
avatar
Majmunja
Nice Girl
Nice Girl

Female Numri i postimeve : 78
Age : 32
Location : Nobody knows
Registration date : 05/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa here jeni dashuruar;

Mesazh nga sexy_Lozonjare prej Mon Apr 06, 2009 2:18 am

majmune sa nje soj qe jemi Sad
avatar
sexy_Lozonjare
Nice Girl
Nice Girl

Female Numri i postimeve : 132
Age : 32
Location : Ne Syt e tu
Registration date : 06/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa here jeni dashuruar;

Mesazh nga Majmunja prej Mon Apr 06, 2009 4:18 am

sexy Wink jemi femra te dyja kjo esht gjeja qe kem te perbashkt Smile
avatar
Majmunja
Nice Girl
Nice Girl

Female Numri i postimeve : 78
Age : 32
Location : Nobody knows
Registration date : 05/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa here jeni dashuruar;

Mesazh nga sexy_Lozonjare prej Mon Apr 06, 2009 4:46 am

hahahahaha r u sure majmune lol nahhhhhhh kem ma shume hahaah
avatar
sexy_Lozonjare
Nice Girl
Nice Girl

Female Numri i postimeve : 132
Age : 32
Location : Ne Syt e tu
Registration date : 06/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa here jeni dashuruar;

Mesazh nga Majmunja prej Mon Apr 06, 2009 4:50 am

u know what i mean Wink ahahahha ( genti) keep's telling me hahaaha
avatar
Majmunja
Nice Girl
Nice Girl

Female Numri i postimeve : 78
Age : 32
Location : Nobody knows
Registration date : 05/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa here jeni dashuruar;

Mesazh nga sexy_Lozonjare prej Mon Apr 06, 2009 7:56 pm

hahahhahahhahahhahahahhahahahhahahh the same thing huh lolll
avatar
sexy_Lozonjare
Nice Girl
Nice Girl

Female Numri i postimeve : 132
Age : 32
Location : Ne Syt e tu
Registration date : 06/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa here jeni dashuruar;

Mesazh nga Beko prej Mon Apr 06, 2009 8:56 pm

Un 1 her kam dashuru edhe ishalla do zoti mos dashurofsha mo kurr :S

Dashuria te le me pasoja Smile

_________________


avatar
Beko
Moderator
Moderator

Male Numri i postimeve : 154
Age : 28
Location : Tirana
Registration date : 01/12/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa here jeni dashuruar;

Mesazh nga Majmunja prej Tue Apr 07, 2009 2:18 am

Beko ahaaha dashuro personin e duhur se jo ste le me pasoja Wink
avatar
Majmunja
Nice Girl
Nice Girl

Female Numri i postimeve : 78
Age : 32
Location : Nobody knows
Registration date : 05/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa here jeni dashuruar;

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi