CrokoClub Forum Index

'Kerkoni NenShkrimin qe keni deshire."

Shko poshtë

'Kerkoni NenShkrimin qe keni deshire."

Mesazh nga Chaos prej Wed Nov 19, 2008 9:36 pm

Kerkoni Nen shkrimin qe keni deshire.

Nqs se keni deshire te shkruani dicka te vecante poshte Nickut/Pseudonimit tuaj,mund te beni kerkese ktu,dhe staffi do jua ndrroje me gjithe qef Wink !

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
avatar
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi