CrokoClub Forum Index

####Ankesa ####

Shko poshtë

####Ankesa ####

Mesazh nga Croko prej Fri Nov 21, 2008 1:09 am

Ktu mundeni te beni Ankesat tuaja !!

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
avatar
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 38
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: ####Ankesa ####

Mesazh nga Emi prej Mon Sep 21, 2009 11:50 pm

dua te ankohem per sjelljen e pa drejte te zotit Chaos!!! kerkova ndihme per te vendosur fotot qesharake menyren dmth dhe u tregua teper idiferent!!! ju lutem kush nuk e ka bezdi te me ndihmoje flm per mirkuptimin Cool

_________________
dark road 2 heaven
avatar
Emi
Sweet Voice
Sweet Voice

Female Numri i postimeve : 602
Age : 28
Registration date : 08/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: ####Ankesa ####

Mesazh nga Croko prej Tue Sep 22, 2009 3:52 pm

pershendetje Emi ckemi...

shiko si do besh per te postuar fotot

dhe e poston ok !

do te bej nje shmbull une ktu !

[img]http://crokoclub.allgoo.net/profile.forum?mode=viewprofile&u=61&sid=e7f6b4a06d03da556ad5f87874ef83a7[/img.]


_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
avatar
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 38
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: ####Ankesa ####

Mesazh nga Chaos prej Tue Sep 22, 2009 5:17 pm

Laughing Emi,te kam tregu 100 here,skam faj une pse nuk e ke mendjen ne msim ti!!! Cool

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
avatar
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: ####Ankesa ####

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi