CrokoClub Forum Index

###Ndihme####

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Shko poshtë

###Ndihme####

Mesazh nga Croko prej Fri Nov 21, 2008 1:14 am

ktu mundeni te shkruni dhe pa qen antare dhe mundeni te na shkruni nese keni nevoj per ndonje ndihme !

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
avatar
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 39
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: ###Ndihme####

Mesazh nga StRaNgEr prej Sun Nov 23, 2008 10:38 pm

Croko nuk e di pse nuk me del Firma ( Signature ) e shkruaj i jap shikim paraprak, i jap pastaj Paraqit, po prape nuk del ! Nejse bone vete kete : And The Heavens Shall Tremble ( Bold, Italic )
avatar
StRaNgEr
Imort@l-$pirit
Imort@l-$pirit

Male Numri i postimeve : 448
Age : 34
Location : Ku Te Na Zere Nata :P
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: ###Ndihme####

Mesazh nga Chaos prej Sun Nov 23, 2008 11:14 pm

Stranger,shko tek Profili, Preferencat,dhe pastaj tek Bashkangjite firmën gjithmonë : beje Po.

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
avatar
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: ###Ndihme####

Mesazh nga StRaNgEr prej Sun Nov 23, 2008 11:19 pm

Flm !
avatar
StRaNgEr
Imort@l-$pirit
Imort@l-$pirit

Male Numri i postimeve : 448
Age : 34
Location : Ku Te Na Zere Nata :P
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: ###Ndihme####

Mesazh nga MooN prej Mon Dec 15, 2008 12:08 pm

Dua ta bej nick Durrsake nqs ka mundesi Smile

_________________
Act Dumb , Play Smart
avatar
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: ###Ndihme####

Mesazh nga Croko prej Mon Dec 15, 2008 3:08 pm

ok rrush !!

nicku jote esht Durrsake

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
avatar
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 39
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: ###Ndihme####

Mesazh nga MooN prej Mon Dec 15, 2008 3:56 pm

Thnx ylli pucccccccccccccccccccccccc

_________________
Act Dumb , Play Smart
avatar
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: ###Ndihme####

Mesazh nga JoKeR prej Sat Dec 20, 2008 10:01 pm

me falni
po un a mond te shrkruaj ndonje gje siper figures
si prsh emi ka ate sweet voice
si prsh chaos ka ate dangerous minds
ju faleminderit

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
avatar
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 26
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: ###Ndihme####

Mesazh nga DeLiCiouS prej Sun Dec 21, 2008 5:31 am

Joker na i thuaj se ta shkruajm ne cfare do Smile
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: ###Ndihme####

Mesazh nga JoKeR prej Sun Dec 21, 2008 7:35 pm

Crow's Revenge
Tironce rrofsh po e bone

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
avatar
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 26
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: ###Ndihme####

Mesazh nga Chaos prej Sun Dec 21, 2008 7:56 pm

Joker e gezofsh!

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
avatar
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: ###Ndihme####

Mesazh nga MooN prej Sun Dec 21, 2008 7:57 pm

Chaos ma bej dhe mua nick MooN plz .

_________________
Act Dumb , Play Smart
avatar
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: ###Ndihme####

Mesazh nga JoKeR prej Sun Dec 21, 2008 7:59 pm

chaos sh sh sh sh flm

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
avatar
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 26
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: ###Ndihme####

Mesazh nga MooN prej Sun Dec 21, 2008 8:02 pm

Thnx Chaos Very Happy

_________________
Act Dumb , Play Smart
avatar
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: ###Ndihme####

Mesazh nga Chaos prej Sun Dec 21, 2008 8:06 pm

Wink Asgje.

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
avatar
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: ###Ndihme####

Mesazh nga JoKeR prej Sun Dec 21, 2008 8:23 pm

o chaos po pate mundsi
amrin ma bon dot JoKeR dhe jo joker
po deshe?

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
avatar
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 26
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: ###Ndihme####

Mesazh nga Croko prej Sun Dec 21, 2008 9:15 pm

JoKeR

JE OK !

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
avatar
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 39
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: ###Ndihme####

Mesazh nga JoKeR prej Sun Dec 21, 2008 9:44 pm

shum rrofsh

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
avatar
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 26
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: ###Ndihme####

Mesazh nga Croko prej Sun Dec 21, 2008 9:53 pm

n/p santa

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
avatar
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 39
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: ###Ndihme####

Mesazh nga JoKeR prej Sat Jan 03, 2009 10:47 pm

kush te kete mundesi
do ma ktheje kete Crow's Revenge ne
"Vendetta"
flm

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
avatar
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 26
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: ###Ndihme####

Mesazh nga DeLiCiouS prej Sun Jan 04, 2009 12:07 am

Jocker ok kshu? Very Happy e gzofsh
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: ###Ndihme####

Mesazh nga MooN prej Sun Jan 04, 2009 2:31 pm

Si vehen foto ne forum ?
Ma shpjegoni pak plz ..

_________________
Act Dumb , Play Smart
avatar
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: ###Ndihme####

Mesazh nga DeLiCiouS prej Sun Jan 04, 2009 2:34 pm

Fotot vendos linkun tek Image dhe del foto
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: ###Ndihme####

Mesazh nga MooN prej Sun Jan 04, 2009 2:40 pm

TiRoNcJa shkruajti:Fotot vendos linkun tek Image dhe del foto
Kuptova thnx mwahhhhh

_________________
Act Dumb , Play Smart
avatar
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: ###Ndihme####

Mesazh nga Chaos prej Sun Jan 04, 2009 2:56 pm

Lol :lol:Moon,linket e fotove duhet te mbaroj linku i tyre gjithmone me jpg qe te dale.. Wink !!

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
avatar
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: ###Ndihme####

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi