CrokoClub Forum Index

####Probleme####

Shko poshtë

####Probleme####

Mesazh nga Croko prej Fri Nov 21, 2008 1:16 am

nese keni ndonje problem me websitin ktu mundeni te na tregoni

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
avatar
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 39
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: ####Probleme####

Mesazh nga Croko prej Thu May 14, 2009 10:05 pm

Pershendetje te gjithve !!

te gjith ata antar apo antare qe kan ndonje problem mund te na kontaktoni ktu dhe pa qen antare ! kliko Reply

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
avatar
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 39
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi