CrokoClub Forum Index

Femra me Sexy ne Bote.

Shko poshtë

Femra me Sexy ne Bote.

Mesazh nga kapo prej Fri Nov 21, 2008 7:04 pm

Femra me Sexy ne Bote.

Jepni mendimet,veni fotografite me femra qe mendo se jane me sexy ne bote..
si actore,kengtare,kercimatare edhe ato qe nuk jane aq te njohura..
me pak fjale Me Seksin Very Happy !!

Une per vete mendoj,dhe ja jap piket e mia
Carla BruniRradha juaj tani.. Smile !!

Have fun.

_________________
I Always Tell the Truth Even When I Lie
kapo
kapo
WebMaster
WebMaster

Male Numri i postimeve : 329
Location : Aty ku jetohet me mir
Registration date : 26/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Femra me Sexy ne Bote.

Mesazh nga Rafael prej Fri Nov 21, 2008 8:05 pm

Ka shume te tilla Kapo , keshtu qe eshte e veshtire me e thene. Mbase Monika Beluçi !

Rafael
I Ri
I Ri

Numri i postimeve : 10
Registration date : 11/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Femra me Sexy ne Bote.

Mesazh nga mari prej Fri Nov 21, 2008 9:44 pm

une them Anjelina jol & brijid bardo!!!!

mari

Numri i postimeve : 7
Registration date : 20/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Femra me Sexy ne Bote.

Mesazh nga StRaNgEr prej Fri Nov 21, 2008 10:07 pm

Une Mendoj Se Me Sexy Nga Te Gjitha Eshte Ajo Qe Dua Me Gjith Shpirt, Sa Per Foton Skeni Shance Very Happy
StRaNgEr
StRaNgEr
Imort@l-$pirit
Imort@l-$pirit

Male Numri i postimeve : 448
Age : 34
Location : Ku Te Na Zere Nata :P
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Femra me Sexy ne Bote.

Mesazh nga StRaNgEr prej Sat Nov 22, 2008 12:09 am

StRaNgEr
StRaNgEr
Imort@l-$pirit
Imort@l-$pirit

Male Numri i postimeve : 448
Age : 34
Location : Ku Te Na Zere Nata :P
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Femra me Sexy ne Bote.

Mesazh nga DeLiCiouS prej Tue Dec 02, 2008 10:22 pm

Femra me sexy ne bot jam UN dhe pik muhabeti Razz
DeLiCiouS
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Femra me Sexy ne Bote.

Mesazh nga kapo prej Wed Dec 03, 2008 2:29 pm

tirance une per vete nuk te njof por nga pershkrimi qe te beri chaos gjyshja ime ta kalon
qe te bsojm qe je sexy na e ven nje foto tenden qe ti japim piket Wink:Smile

_________________
I Always Tell the Truth Even When I Lie
kapo
kapo
WebMaster
WebMaster

Male Numri i postimeve : 329
Location : Aty ku jetohet me mir
Registration date : 26/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Femra me Sexy ne Bote.

Mesazh nga DeLiCiouS prej Thu Dec 04, 2008 12:03 am

Chaos nuk me ka par kshuqe nuk besoj se me ka pershkruar Wink
foto?? kam pas dikur ke forumi vjeter tashi ska me foto Razz
nuk dua pik nga forumistet jo un e di qe jam sexy Razz
DeLiCiouS
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Femra me Sexy ne Bote.

Mesazh nga Chaos prej Thu Dec 04, 2008 1:38 am

Ronce,ke quan gjen me sexy ne trupin tende;;

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
Chaos
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Femra me Sexy ne Bote.

Mesazh nga DeLiCiouS prej Thu Dec 04, 2008 1:39 am

gjithshka Wink
DeLiCiouS
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Femra me Sexy ne Bote.

Mesazh nga Chaos prej Thu Dec 04, 2008 1:42 am

Duke filluar nga...

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
Chaos
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Femra me Sexy ne Bote.

Mesazh nga DeLiCiouS prej Thu Dec 04, 2008 1:44 am

ta them ke veshi Smile
DeLiCiouS
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Femra me Sexy ne Bote.

Mesazh nga Chaos prej Thu Dec 04, 2008 1:50 am

Pse do te le tme afrohesh der te veshi..
dhe zdo te hedh i sy vet ty une.. king

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
Chaos
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Femra me Sexy ne Bote.

Mesazh nga kapo prej Thu Dec 04, 2008 2:06 pm

chaos ! qysh kur je bere doctor femrash.....nuk ka nevoje tirancia per operacion plastik se i ka te gjitha pjest e trupit sexy?

_________________
I Always Tell the Truth Even When I Lie
kapo
kapo
WebMaster
WebMaster

Male Numri i postimeve : 329
Location : Aty ku jetohet me mir
Registration date : 26/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Femra me Sexy ne Bote.

Mesazh nga DeLiCiouS prej Fri Dec 05, 2008 12:44 am

jo skam Wink me mire se kaq ska ku shkon mo Razz
DeLiCiouS
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Femra me Sexy ne Bote.

Mesazh nga Chaos prej Fri Dec 05, 2008 1:01 am

Frutat duhen henger gjithmone sa jane te freskta,dhe te lengshme..
Fruti me i lengshem eshte pjeshka,sa i ngul dhembet te mbushen buzet leng..

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
Chaos
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Femra me Sexy ne Bote.

Mesazh nga DeLiCiouS prej Fri Dec 05, 2008 1:06 am

tboft mire Smile
DeLiCiouS
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Femra me Sexy ne Bote.

Mesazh nga Chaos prej Fri Dec 05, 2008 1:07 am

Te qeras Chaos ty ndonje frut?
se i kam te fresket..

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
Chaos
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Femra me Sexy ne Bote.

Mesazh nga DeLiCiouS prej Fri Dec 05, 2008 1:12 am

jo per momentin flm shum po kam ngren Very Happy(moll)
DeLiCiouS
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Femra me Sexy ne Bote.

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi