CrokoClub Forum Index

We should try to cure criminals ,not punish them !!!!

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

We should try to cure criminals ,not punish them !!!!

Mesazh nga MooN prej Sat Nov 22, 2008 12:44 pm

Eshte me mir te mundohemi ti kurojm kriminelet , dhe jo ti ndershkojm ato ?! si mendoni !!!!!

_________________
Act Dumb , Play Smart
avatar
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: We should try to cure criminals ,not punish them !!!!

Mesazh nga StRaNgEr prej Sat Nov 22, 2008 7:39 pm

Per Mua Me Mire Futi Plumbin !
avatar
StRaNgEr
Imort@l-$pirit
Imort@l-$pirit

Male Numri i postimeve : 448
Age : 33
Location : Ku Te Na Zere Nata :P
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi