CrokoClub Forum Index

C'far keni veshur sot !!!!

Faqja 2 e 3 Previous  1, 2, 3  Next

Shko poshtë

Re: C'far keni veshur sot !!!!

Mesazh nga JoKeR prej Sat Dec 20, 2008 10:25 pm

kapo kushedi se ku i paske xhepat
hahaha

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
avatar
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 26
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: C'far keni veshur sot !!!!

Mesazh nga JoKeR prej Wed Dec 24, 2008 4:59 pm

per momenti spotiv . me vone kismet Wink Wink

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
avatar
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 26
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: C'far keni veshur sot !!!!

Mesazh nga DeLiCiouS prej Thu Dec 25, 2008 5:16 am

hmmmmmm per momentin vetem beka Razz
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: C'far keni veshur sot !!!!

Mesazh nga JoKeR prej Thu Dec 25, 2008 10:42 am

TiRoNcJa shkruajti:hmmmmmm per momentin vetem beka Razz
Vishu Mi Goce se esht ftoht , do na ftohesh Razz:P:P:P:P

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
avatar
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 26
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: C'far keni veshur sot !!!!

Mesazh nga DeLiCiouS prej Tue Dec 30, 2008 4:23 am

Jocker jam vesh Wink e mulu sot se qenkam me ethe marova
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: C'far keni veshur sot !!!!

Mesazh nga JoKeR prej Tue Dec 30, 2008 12:58 pm

TiRoNcJa shkruajti:Jocker jam vesh Wink e mulu sot se qenkam me ethe marova
t KALUME

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
avatar
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 26
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: C'far keni veshur sot !!!!

Mesazh nga DeLiCiouS prej Sat Jan 03, 2009 3:14 am

asigjo Razz
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: C'far keni veshur sot !!!!

Mesazh nga MooN prej Sat Jan 03, 2009 2:58 pm

Ronce mos ftofesh mi Laughing

_________________
Act Dumb , Play Smart
avatar
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: C'far keni veshur sot !!!!

Mesazh nga JoKeR prej Sat Jan 03, 2009 9:11 pm

jam vesh i cik trash se sot qeka ftoht

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
avatar
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 26
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: C'far keni veshur sot !!!!

Mesazh nga DeLiCiouS prej Sun Jan 04, 2009 12:19 am

Ja u vesha ne un se ftoft ktu
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: C'far keni veshur sot !!!!

Mesazh nga MooN prej Sun Jan 04, 2009 11:22 am

Tani ne kte mom s'jua them ca kam vesh Laughing Laughing

_________________
Act Dumb , Play Smart
avatar
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: C'far keni veshur sot !!!!

Mesazh nga Croko prej Sun Jan 04, 2009 11:24 am

ske nevoje se e gjeta Razz

asgjo....

une per vete se jam cu kuptohen rrobat Very Happy

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
avatar
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 39
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: C'far keni veshur sot !!!!

Mesazh nga MooN prej Sun Jan 04, 2009 11:26 am

Croko shkruajti:ske nevoje se e gjeta Razz

asgjo....

une per vete se jam cu kuptohen rrobat Very Happy
Jo me kam vesh se pa gje sjam Laughing

_________________
Act Dumb , Play Smart
avatar
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: C'far keni veshur sot !!!!

Mesazh nga Croko prej Sun Jan 04, 2009 11:29 am

me me string je ?? Wink

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
avatar
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 39
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: C'far keni veshur sot !!!!

Mesazh nga MooN prej Sun Jan 04, 2009 11:30 am

Croko shkruajti:me me string je ?? Wink
Laughing Laughing sta them jo

_________________
Act Dumb , Play Smart
avatar
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: C'far keni veshur sot !!!!

Mesazh nga Croko prej Sun Jan 04, 2009 11:32 am

me mire se do kem problem e desha me bo dhe dush Laughing

lerre fare se jam cu dhe keq tani Razz

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
avatar
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 39
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: C'far keni veshur sot !!!!

Mesazh nga Chaos prej Sun Jan 04, 2009 11:33 am

Leshin e trupit kam vesh Laughing
ne brez e poshte eshte Cavalli,bashke me D&G
dhe nga lart E Armani Laughing

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
avatar
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: C'far keni veshur sot !!!!

Mesazh nga MooN prej Sun Jan 04, 2009 11:35 am

Croko shkruajti:me mire se do kem problem e desha me bo dhe dush Laughing

lerre fare se jam cu dhe keq tani Razz
Prandaj thash dhe un Laughing

_________________
Act Dumb , Play Smart
avatar
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: C'far keni veshur sot !!!!

Mesazh nga Croko prej Sun Jan 04, 2009 11:37 am

Wink

eh cmu cu tani...

mishi mesht bo... o zot po ik e i fus nje uje te ftoht Razz:lol:

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
avatar
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 39
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: C'far keni veshur sot !!!!

Mesazh nga MooN prej Sun Jan 04, 2009 11:38 am

Croko shkruajti:Wink

eh cmu cu tani...

mishi mesht bo... o zot po ik e i fus nje uje te ftoht Razz:lol:
Mos harro shampon kur te lahesh Laughing

_________________
Act Dumb , Play Smart
avatar
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: C'far keni veshur sot !!!!

Mesazh nga Croko prej Sun Jan 04, 2009 11:39 am

Shocked afro afro

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
avatar
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 39
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: C'far keni veshur sot !!!!

Mesazh nga MooN prej Sun Jan 04, 2009 11:41 am

Croko shkruajti:Shocked afro afro
lol! lol! Embarassed Laughing

_________________
Act Dumb , Play Smart
avatar
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: C'far keni veshur sot !!!!

Mesazh nga JoKeR prej Sun Jan 04, 2009 2:13 pm

spo mor vesh gjo se ca kom vesh
se sa u cova Wink

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
avatar
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 26
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: C'far keni veshur sot !!!!

Mesazh nga MooN prej Sun Jan 04, 2009 2:26 pm

JoKeR shkruajti:spo mor vesh gjo se ca kom vesh
se sa u cova Wink
Ngreje jorganin dhe shikoje Laughing c'far ke veshur Laughing

_________________
Act Dumb , Play Smart
avatar
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: C'far keni veshur sot !!!!

Mesazh nga JoKeR prej Mon Jan 05, 2009 6:44 pm

MooN shkruajti:
JoKeR shkruajti:spo mor vesh gjo se ca kom vesh
se sa u cova Wink
Ngreje jorganin dhe shikoje Laughing c'far ke veshur Laughing
Spo Shof Gje Vesh , Pranaj Po Them WinkWink

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
avatar
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 26
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: C'far keni veshur sot !!!!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 3 Previous  1, 2, 3  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi