CrokoClub Forum Index

C'far keni veshur sot !!!!

Faqja 3 e 3 Previous  1, 2, 3

Shko poshtë

Re: C'far keni veshur sot !!!!

Mesazh nga Majmunja prej Sun Apr 05, 2009 3:37 am

Pantolla te zeza dhe bluz te bardhe something simple Wink
avatar
Majmunja
Nice Girl
Nice Girl

Female Numri i postimeve : 78
Age : 32
Location : Nobody knows
Registration date : 05/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: C'far keni veshur sot !!!!

Mesazh nga sara prej Sun Apr 05, 2009 10:44 pm

fund me pantollona si ne kohen e Enverit


Edituar për herë të fundit nga Croko në Mon Apr 06, 2009 2:21 am, edituar 1 herë gjithsej (Reason for editing : korrigjim !)
avatar
sara
Bukuroshe
Bukuroshe

Female Numri i postimeve : 51
Registration date : 06/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: C'far keni veshur sot !!!!

Mesazh nga Chaos prej Sun Apr 05, 2009 10:46 pm

Si ne komperativ Sara e? Laughing
eshte nga kriza ekonomike..

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
avatar
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: C'far keni veshur sot !!!!

Mesazh nga Croko prej Sun Apr 05, 2009 10:46 pm

epo e ka mare madhi mer Very Happy per ate kohe Laughing

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
avatar
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 39
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: C'far keni veshur sot !!!!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 3 e 3 Previous  1, 2, 3

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi