CrokoClub Forum Index

Ushqimi Tradicional ne vendin qe jetoni.

Shko poshtë

Ushqimi Tradicional ne vendin qe jetoni.

Mesazh nga Chaos prej Sun Nov 23, 2008 9:55 am

Ushqimi Tradicional ne vendin qe jetoni.

Ne shtetin/vendin qe jetoni cili eshte ushqimi i tyre tradicional..
Dhe sa ju pelqen;!

Ktej vetem sufllaqe dijne te bejne.. Laughing
na kan dal per hunde

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
avatar
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi