CrokoClub Forum Index

Specialiteti juaj ne Guzhine.

Shko poshtë

Specialiteti juaj ne Guzhine.

Mesazh nga Chaos prej Sun Nov 23, 2008 9:57 am

Specialiteti juaj ne Guzhine.

Nqs,dini te gatuani..cili ushqim,cila gjelle eshte specialiteti juaj qe gatuani me mire.. Smile

Une jam njesh me skuq veze Laughing
do mjeshtri te madhe,e keni parasysh.

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
avatar
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Specialiteti juaj ne Guzhine.

Mesazh nga Emi prej Mon Feb 02, 2009 5:39 pm

specialiste jam ne sallate fshatare: pasi i kam lare pres domatkat,kastraveckat i heq gjysmen e lekures ,piperkat,ullickat dhe ne fund qepkat....dhe kjo shkon shume me vezka te skuqura........

_________________
dark road 2 heaven
avatar
Emi
Sweet Voice
Sweet Voice

Female Numri i postimeve : 602
Age : 28
Registration date : 08/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Specialiteti juaj ne Guzhine.

Mesazh nga Croko prej Mon Feb 02, 2009 6:09 pm

qenke talent ne guzhin pse nuk thua Emi Wink

po patate te skuqura si i boje ti... te mesoj nej gjo Razz

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
avatar
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 38
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Specialiteti juaj ne Guzhine.

Mesazh nga Emi prej Mon Feb 02, 2009 11:54 pm

Laughing Laughing Laughing Kur ke fantazi Croko ke dhe talent...... Wink

_________________
dark road 2 heaven
avatar
Emi
Sweet Voice
Sweet Voice

Female Numri i postimeve : 602
Age : 28
Registration date : 08/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Specialiteti juaj ne Guzhine.

Mesazh nga Croko prej Tue Feb 03, 2009 12:45 am

kam maru kurs per guzhinjer...

pore ka vite kjo.. pune !!

gatimet normale qe di shum...

proferenca ime esht peshk ne tjegull. nje sallate jeshile.. vere te bardhe ta shoqerosh..

ajde na boft mire Very Happy

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
avatar
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 38
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Specialiteti juaj ne Guzhine.

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi