CrokoClub Forum Index

Nqs se jemi ato qe hajme,sa duhet te kujdesemi.

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Nqs se jemi ato qe hajme,sa duhet te kujdesemi.

Mesazh nga Chaos prej Sun Nov 23, 2008 10:08 am

Nqs se jemi ato qe hajme,sa duhet te kujdesemi duke ditur cfare eshte e mire,dhe ca seshte e mire per organizmin tone.


_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
avatar
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi