CrokoClub Forum Index

Cfare duhet te hajme.

Shko poshtë

Cfare duhet te hajme.

Mesazh nga Chaos prej Sun Nov 23, 2008 10:22 am

Cfare duhet te hajme.

Kur duhet te hajme,dhe sa duhet te hajme.


Kto jane pytjet baze te perditshme qe ndoshta jo te gjithe por shume,pyesin veten se cfare duhet te hajme,qe te kemi nje shendet me te mire.
Tashme ne shekullin e 21 cdo gje ka ndryshuar tek ushqimet,dhe si prodhohen ato para se te vijne ne pjaten tone,duke i pare vete cdo dite neper tv,lope te cmendura pula te semura..fruta perime plot ormone etj.

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
avatar
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi