CrokoClub Forum Index

Fast Food,ose ( Ushqim i shpejte)

Shko poshtë

Fast Food,ose ( Ushqim i shpejte)

Mesazh nga Chaos prej Sun Nov 23, 2008 10:26 am

Fast Food,ose ( Ushqim i shpejte)

Sa jeni te dhene mbrapa ktij lloj ushqimeve qe mund te gjej dikush ne cdo vitrin..ne cdo cep te nje ndertese..
Sa here ne dite,ne jave ushqeheni me kte lloj ushqimi,dhe sa mendoni se eshte i demshem per shendetin.

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
avatar
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Fast Food,ose ( Ushqim i shpejte)

Mesazh nga Rafael prej Sun Nov 23, 2008 12:31 pm

Personalisht nuk i preferoj aspak. Dijet qe ne pergjithesi "Fast - Food " , e sidomos ketu tek ne nuk jane ushqime te mira. Ato shtojne kolesterolin, mbipeshen dhe perbehen nga ushime te skuqura ( siç jane patatet) te cilet nuk rrezultojne te dobishme per organizmin.
Mund te them se me Shqiperi nuk para gjen fast food cilesore. Edhe ne bote me sa kam para jane ushqime adoleshentesh , sidoqe atje permbajtia e tyre po moderohet dhe permiresohet duke futur ne menyte e tyre edhe specialite me peshk.

Rafael
I Ri
I Ri

Numri i postimeve : 10
Registration date : 11/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Fast Food,ose ( Ushqim i shpejte)

Mesazh nga StRaNgEr prej Sun Nov 23, 2008 6:41 pm

Shume Rralle !
avatar
StRaNgEr
Imort@l-$pirit
Imort@l-$pirit

Male Numri i postimeve : 448
Age : 34
Location : Ku Te Na Zere Nata :P
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Fast Food,ose ( Ushqim i shpejte)

Mesazh nga Beko prej Wed Dec 03, 2008 9:19 pm

Sme pelqe fare Fast Food shuuuuuum shum rralle sepse nga fast food robt po vuajne me shendetin e tyre Very Happy prandaj nuk e preferoj Very Happy

_________________


avatar
Beko
Moderator
Moderator

Male Numri i postimeve : 154
Age : 28
Location : Tirana
Registration date : 01/12/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Fast Food,ose ( Ushqim i shpejte)

Mesazh nga JoKeR prej Sun Dec 07, 2008 12:57 pm

un per vete i preferoj fast-food et

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
avatar
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 25
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Fast Food,ose ( Ushqim i shpejte)

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi