CrokoClub Forum Index

Si do reagonit nqs. ju tradhetonte e dashura\ i dashuri juaj???

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Shko poshtë

Si do reagonit nqs. ju tradhetonte e dashura i dashuri juaj???

Mesazh nga Emi prej Wed Nov 26, 2008 12:13 am

Jane shume arsyet qe dikush mund te arrije ne tradheti! Ju do ta falnit apo do beni te njejten gje per tu ndjere me mire???


Edituar për herë të fundit nga Emi në Wed Nov 26, 2008 3:44 pm, edituar 1 herë gjithsej
avatar
Emi
Sweet Voice
Sweet Voice

Female Numri i postimeve : 602
Age : 28
Registration date : 08/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si do reagonit nqs. ju tradhetonte e dashura\ i dashuri juaj???

Mesazh nga StRaNgEr prej Wed Nov 26, 2008 1:16 pm

E para varet sa do ta doja per te gjet force per ta fale

E dyta do kerkoja dhe gabimin te vetja cfare kisha bere une gabim qe ajo kaloj ne tradheti

E treta S'mund te jape nje pergjigje te tille deri ne momentin qe sjam perballe me kete situate
avatar
StRaNgEr
Imort@l-$pirit
Imort@l-$pirit

Male Numri i postimeve : 448
Age : 34
Location : Ku Te Na Zere Nata :P
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si do reagonit nqs. ju tradhetonte e dashura\ i dashuri juaj???

Mesazh nga DeLiCiouS prej Wed Nov 26, 2008 7:18 pm

Do e falja per tja nzi jeten deri sa ta provonte dhe ai te njejten ndjenj pastaj do e hidhja ke koshi i plerave Very Happy
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si do reagonit nqs. ju tradhetonte e dashura\ i dashuri juaj???

Mesazh nga kapo prej Thu Nov 27, 2008 10:16 pm

une do i jepja valixhet ne dore ,dhe do i thoja shko te past babai!

_________________
I Always Tell the Truth Even When I Lie
avatar
kapo
WebMaster
WebMaster

Male Numri i postimeve : 329
Location : Aty ku jetohet me mir
Registration date : 26/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si do reagonit nqs. ju tradhetonte e dashura\ i dashuri juaj???

Mesazh nga Emi prej Thu Nov 27, 2008 11:48 pm

Nqs. isha ne nje lidhje nuk do ti jepja kurre nje shanc te dyte.... kurse ne martese besoj se eshte pak me e veshtire... Por perseri nuk do rrija kurre me nje njeri qe me ka tradhetuar
avatar
Emi
Sweet Voice
Sweet Voice

Female Numri i postimeve : 602
Age : 28
Registration date : 08/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si do reagonit nqs. ju tradhetonte e dashura\ i dashuri juaj???

Mesazh nga Croko prej Thu Nov 27, 2008 11:52 pm

TiRoNcJa shkruajti:Do e falja per tja nzi jeten deri sa ta provonte dhe ai te njejten ndjenj pastaj do e hidhja ke koshi i plerave Very Happy

edhe thuj qe femra ska trunin e dreqit Laughing

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
avatar
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 39
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si do reagonit nqs. ju tradhetonte e dashura\ i dashuri juaj???

Mesazh nga MooN prej Sat Nov 29, 2008 2:34 pm

ahhahahahahah Tironce ide e mir ajo Wink

_________________
Act Dumb , Play Smart
avatar
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si do reagonit nqs. ju tradhetonte e dashura\ i dashuri juaj???

Mesazh nga kapo prej Sat Nov 29, 2008 4:37 pm

Ide e Mir por nga momenti qe te ka. tradhtuar te ka hedhur I pari ne koshin e plehrave!!!

_________________
I Always Tell the Truth Even When I Lie
avatar
kapo
WebMaster
WebMaster

Male Numri i postimeve : 329
Location : Aty ku jetohet me mir
Registration date : 26/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si do reagonit nqs. ju tradhetonte e dashura\ i dashuri juaj???

Mesazh nga Elis Duraj prej Sat Nov 29, 2008 10:51 pm

ehhh tipin do ta shtroja nje vit ne spital Very Happy
avatar
Elis Duraj
Cun Flori
Cun Flori

Male Numri i postimeve : 113
Age : 31
Location : inferno
Registration date : 03/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si do reagonit nqs. ju tradhetonte e dashura\ i dashuri juaj???

Mesazh nga Leon prej Sun Nov 30, 2008 2:30 pm

rendesi ka ta bojne e te mas ta marr vesh se do je fatelume , per ndryshe do i pij gjak ne vetull
avatar
Leon
Postues Kryesor
Postues Kryesor

Male Numri i postimeve : 104
Registration date : 04/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si do reagonit nqs. ju tradhetonte e dashura\ i dashuri juaj???

Mesazh nga DeLiCiouS prej Mon Dec 01, 2008 12:41 am

Kapo shkruajti:Ide e Mir por nga momenti qe te ka. tradhtuar te ka hedhur I pari ne koshin e plehrave!!!

Meshkujt ket pun kan e kan si tip zanati ket tradhtin dhe shumica se bejn me zemer por
ndjenj momenti po mos ja falja do ja leja tjetres gati kshuqe me mire tja nxija jeten Very Happy
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si do reagonit nqs. ju tradhetonte e dashura\ i dashuri juaj???

Mesazh nga kapo prej Mon Dec 01, 2008 11:21 pm

Tirance nuk ka ndjenj momenti kur te tradhton ,ojo do te thote qe ka gjetur ate qe nuk mund ti japesh ti???

_________________
I Always Tell the Truth Even When I Lie
avatar
kapo
WebMaster
WebMaster

Male Numri i postimeve : 329
Location : Aty ku jetohet me mir
Registration date : 26/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si do reagonit nqs. ju tradhetonte e dashura\ i dashuri juaj???

Mesazh nga sara prej Tue Dec 02, 2008 3:47 pm

Do ti thoja aty nga kishe thembren te vej majen qe mos te humbe rrugen gjate vajtjes
avatar
sara
Bukuroshe
Bukuroshe

Female Numri i postimeve : 51
Registration date : 06/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si do reagonit nqs. ju tradhetonte e dashura\ i dashuri juaj???

Mesazh nga DeLiCiouS prej Tue Dec 02, 2008 10:08 pm

Sara do i thoje nese do e dije nese nuk do e merje vesh do flije e qet Wink
Kapo po nese ne shumicen e rasteve nuk eshte ndjenj momenti por me e thel areher
duhet te ishte ber nami apo... nuk do kishte me familje nuk do egzistonte nje gje e till
sepse cdo lidhje mas nje far kohe e humb freskin e saj dhe qenia e njeriut kerkon gjithmon dicka te re.
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si do reagonit nqs. ju tradhetonte e dashura\ i dashuri juaj???

Mesazh nga kapo prej Wed Dec 03, 2008 3:54 pm

I qete nuk mundesh te flesh sepse te dalin brinje ne koke,
Femrat e bejne n.q.s i dashuri nuk ia ploteson te gjitha deshirat ne krevat,
Po te jete ndjenj momenti cfare eshte ajo kafshe, kush ti dale perpara dhe jepi!!

_________________
I Always Tell the Truth Even When I Lie
avatar
kapo
WebMaster
WebMaster

Male Numri i postimeve : 329
Location : Aty ku jetohet me mir
Registration date : 26/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si do reagonit nqs. ju tradhetonte e dashura\ i dashuri juaj???

Mesazh nga Mistrece prej Wed Dec 03, 2008 5:53 pm

Po te me tradhetonte? Hmmm e thjeshte...ja kepus edhe ja var ne balle.
avatar
Mistrece
Kapo i Kapove
Kapo i Kapove

Female Numri i postimeve : 73
Location : Verdalle
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si do reagonit nqs. ju tradhetonte e dashura\ i dashuri juaj???

Mesazh nga Beko prej Wed Dec 03, 2008 9:17 pm

Do ja ktheja Ne po te njejten menyre Very Happy

_________________


avatar
Beko
Moderator
Moderator

Male Numri i postimeve : 154
Age : 28
Location : Tirana
Registration date : 01/12/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si do reagonit nqs. ju tradhetonte e dashura\ i dashuri juaj???

Mesazh nga DeLiCiouS prej Wed Dec 03, 2008 11:57 pm

Kapo kjo tem nuk ishte vetem per femrat por me shum per ju se jeni ju ato qe tradhtoni me shum Wink nejse un do ja falja sic thash per tja nxi jeten akoma me shum Razz
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si do reagonit nqs. ju tradhetonte e dashura\ i dashuri juaj???

Mesazh nga kapo prej Thu Dec 04, 2008 1:46 pm

mistrece shkruajti:Po te me tradhetonte? Hmmm e thjeshte...ja kepus edhe ja var ne balle.
shume e rrezikshme ti mistrece ,po( edhe cfare do fitoje??

_________________
I Always Tell the Truth Even When I Lie
avatar
kapo
WebMaster
WebMaster

Male Numri i postimeve : 329
Location : Aty ku jetohet me mir
Registration date : 26/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si do reagonit nqs. ju tradhetonte e dashura\ i dashuri juaj???

Mesazh nga Mistrece prej Thu Dec 04, 2008 2:34 pm

Kapo shkruajti:
mistrece shkruajti:Po te me tradhetonte? Hmmm e thjeshte...ja kepus edhe ja var ne balle.
shume e rrezikshme ti mistrece ,po( edhe cfare do fitoje??
Kenaqesine e shfryrjes se inatit....porka mizerja as qe me shkon ndermend kjo gje se vetem ideja me ben keq..jo me te me ndodhi.
avatar
Mistrece
Kapo i Kapove
Kapo i Kapove

Female Numri i postimeve : 73
Location : Verdalle
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si do reagonit nqs. ju tradhetonte e dashura\ i dashuri juaj???

Mesazh nga JoKeR prej Wed Dec 24, 2008 10:55 pm

NE QOFTE SE DO JA KISHA PLOTESUAR TE GJITHA GJERAT , DO TI KISHTE TE GJITHA NGA UN (DHE NUK FLASIM VETEM PER GJERA MATERIALE)
NE QOFTESE DO ME TRADHETONTE EDHE PAS KESAJ ATE HERE KA VETEM NJE ZGJIDHJE
VARJEN

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
avatar
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 26
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si do reagonit nqs. ju tradhetonte e dashura\ i dashuri juaj???

Mesazh nga DeLiCiouS prej Thu Dec 25, 2008 4:58 am

hauhauhauhauah na mo Joker na kaq i rrezikshem je e Razz
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si do reagonit nqs. ju tradhetonte e dashura\ i dashuri juaj???

Mesazh nga JoKeR prej Thu Dec 25, 2008 10:30 am


_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
avatar
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 26
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si do reagonit nqs. ju tradhetonte e dashura\ i dashuri juaj???

Mesazh nga JoKeR prej Thu Dec 25, 2008 10:30 am

Tironce sh e bukur foto

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
avatar
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 26
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si do reagonit nqs. ju tradhetonte e dashura\ i dashuri juaj???

Mesazh nga DeLiCiouS prej Tue Dec 30, 2008 4:08 am

jo jo se kshu me llafe te kpusni ju Razz amon lal

po te tradhtoi shiko iher ca i ka mungu se nuk do ket pas faj Wink
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si do reagonit nqs. ju tradhetonte e dashura\ i dashuri juaj???

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi