CrokoClub Forum Index

Si do reagonit nqs. ju tradhetonte e dashura\ i dashuri juaj???

Faqja 2 e 3 Previous  1, 2, 3  Next

Shko poshtë

Re: Si do reagonit nqs. ju tradhetonte e dashura\ i dashuri juaj???

Mesazh nga JoKeR prej Wed Dec 31, 2008 9:11 am

gjithmon them nqs nuk i le gje mangut ... Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
avatar
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 25
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si do reagonit nqs. ju tradhetonte e dashura\ i dashuri juaj???

Mesazh nga DeLiCiouS prej Sat Jan 03, 2009 3:08 am

e ku e di ti i len mangut a jo? Razz
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si do reagonit nqs. ju tradhetonte e dashura\ i dashuri juaj???

Mesazh nga MooN prej Sat Jan 03, 2009 3:01 pm

S'me beher shum von ...

_________________
Act Dumb , Play Smart
avatar
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si do reagonit nqs. ju tradhetonte e dashura\ i dashuri juaj???

Mesazh nga JoKeR prej Sat Jan 03, 2009 9:04 pm

Razz:P:P:P:P:P

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
avatar
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 25
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si do reagonit nqs. ju tradhetonte e dashura\ i dashuri juaj???

Mesazh nga DeLiCiouS prej Wed Jan 07, 2009 12:25 am

MooN shkruajti:S'me beher shum von ...


si mi stu beka von dmth qe se don ...lind pyetja pse rri me te ? Smile
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si do reagonit nqs. ju tradhetonte e dashura\ i dashuri juaj???

Mesazh nga Chaos prej Wed Jan 07, 2009 12:32 am

Asgje seshte perfecte.

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
avatar
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si do reagonit nqs. ju tradhetonte e dashura\ i dashuri juaj???

Mesazh nga Emi prej Wed Jan 07, 2009 12:42 am

Chaos nuk je i qarte ketu..do ta falje dmth Razz

_________________
dark road 2 heaven
avatar
Emi
Sweet Voice
Sweet Voice

Female Numri i postimeve : 602
Age : 28
Registration date : 08/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si do reagonit nqs. ju tradhetonte e dashura\ i dashuri juaj???

Mesazh nga Chaos prej Wed Jan 07, 2009 12:48 am

Thashe se asgje nuk eshte perfecte,ose qe smund te ndodh dicka e atille.
Ai eshte gabimi me i madh,sbehen dy gabime per nje here me te njetin person.
Ska falje..
Kot nuk thojne nga mesimet mesojme.

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
avatar
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si do reagonit nqs. ju tradhetonte e dashura\ i dashuri juaj???

Mesazh nga JoKeR prej Sun Jan 11, 2009 7:33 pm

ka dhe gjera perfekte Wink

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
avatar
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 25
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si do reagonit nqs. ju tradhetonte e dashura\ i dashuri juaj???

Mesazh nga DeLiCiouS prej Mon Jan 12, 2009 12:11 am

JoKeR ku jan amon ? Very Happy leqe se kam qef perfektsin
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si do reagonit nqs. ju tradhetonte e dashura\ i dashuri juaj???

Mesazh nga Croko prej Mon Jan 12, 2009 12:36 am

JoKeR shkruajti:

o njeri sja vlen me shkaterru jeten per nje cop femer... qe te tradhton..

ti do perfundosh ne burg mer djal ..

e merr fund gjithcka, me mire i thua nga ke ven majet ven dhe themrat se gjen tjetren .. Cool

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
avatar
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 38
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si do reagonit nqs. ju tradhetonte e dashura\ i dashuri juaj???

Mesazh nga Beko prej Mon Jan 12, 2009 3:56 pm

ca do i kisha bo me nqs do me tradhetonte do vazhdoja jeten si gjith tjeret Very Happy mase do kisha gjet naj tjeter me te mir Wink

_________________


avatar
Beko
Moderator
Moderator

Male Numri i postimeve : 154
Age : 28
Location : Tirana
Registration date : 01/12/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si do reagonit nqs. ju tradhetonte e dashura\ i dashuri juaj???

Mesazh nga JoKeR prej Mon Jan 12, 2009 5:36 pm

Croko shkruajti:
JoKeR shkruajti:

o njeri sja vlen me shkaterru jeten per nje cop femer... qe te tradhton..

ti do perfundosh ne burg mer djal ..

e merr fund gjithcka, me mire i thua nga ke ven majet ven dhe themrat se gjen tjetren .. Cool


esht inoti...

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
avatar
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 25
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si do reagonit nqs. ju tradhetonte e dashura\ i dashuri juaj???

Mesazh nga DeLiCiouS prej Tue Jan 13, 2009 12:45 pm

Mire ka then Croko be jeten ene knaqu Wink gjej i tjeter ene bi rehat Razz
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si do reagonit nqs. ju tradhetonte e dashura\ i dashuri juaj???

Mesazh nga JoKeR prej Tue Jan 13, 2009 2:55 pm

TiRoNcJa shkruajti:Mire ka then Croko be jeten ene knaqu Wink gjej i tjeter ene bi rehat Razz


pse ronce ty po te te tradhetonin nuk do te blunte inati nga mrena qe ti boje dhe ti gjithcka ?
nuk e di ndoshta ky esht vetem menimi im ....

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
avatar
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 25
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si do reagonit nqs. ju tradhetonte e dashura\ i dashuri juaj???

Mesazh nga DeLiCiouS prej Thu Jan 15, 2009 1:38 am

Joker po ta merja vesh dmth Razz
te them te drejten skam qen asnjeher ne ket pozicion dhe nuk e di nese do falja apo jo dhe cfare do ndodhte mrapa do ja shperbleja ne te njejten menyr Very Happy (shaka)

Do me vinte inat normal uff do hyja ne gjak more Razz po ju cunat e keni ne gjak ket tradhtin si i behet tashi? Razz
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si do reagonit nqs. ju tradhetonte e dashura\ i dashuri juaj???

Mesazh nga Croko prej Thu Jan 15, 2009 1:50 am

jo te gjith amo...

gjithmone tradhetia nga anet e mia kan then se ka ardhe nga femrat.. per ate ka fanatizem ne shqiperi... pastaj thot nje fjal e urte popullore

lidh shak.,,... ne dac te mos vine qejt Wink

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
avatar
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 38
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si do reagonit nqs. ju tradhetonte e dashura\ i dashuri juaj???

Mesazh nga DeLiCiouS prej Thu Jan 15, 2009 1:54 am

Them se fanatizmi ka te bej me te ngeluren mrapa tonen e jo me tradhtin nejse...
mendoj se nje femrer tradhton vetem kur i mungojn shum gjera,kurse mashkulli e ka rrug ket pun (jo te gjith por shumica)
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si do reagonit nqs. ju tradhetonte e dashura\ i dashuri juaj???

Mesazh nga Croko prej Fri Jan 16, 2009 9:24 pm

jam me ty lali.. nuk jam ase i fanatizmit ase i asaj qe ne duhet me tradhtu por femrat jo ..

te drejtat te barabarta duhen te dyja palet !

pastaj asaj qe the ti nese femres i mungon dicka, epo mire se sjan gjith rastet njesoj disa e bojne se e kan ne gjak disa e bejne sepse sju plotesojne kushtet...

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
avatar
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 38
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si do reagonit nqs. ju tradhetonte e dashura\ i dashuri juaj???

Mesazh nga kapo prej Sat Jan 17, 2009 11:13 am

deri tani as nuk me ka tradhtuar ndo nje as nuk ka per te dal ndo nje qe te me tradhtoj.

_________________
I Always Tell the Truth Even When I Lie
avatar
kapo
WebMaster
WebMaster

Male Numri i postimeve : 329
Location : Aty ku jetohet me mir
Registration date : 26/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si do reagonit nqs. ju tradhetonte e dashura\ i dashuri juaj???

Mesazh nga DeLiCiouS prej Sat Jan 17, 2009 8:31 pm

Kapo dmth nuk e ke mar vesh tka tradhtu a jo Razz

Croko te kuptoj shum mire por... nuk besoj qe nje mashkull shqiptar i jep te drejta te barabarta te dashures ose gruas.Si kemi arrik akoma kto statuse ne.
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si do reagonit nqs. ju tradhetonte e dashura\ i dashuri juaj???

Mesazh nga Croko prej Sat Jan 17, 2009 9:20 pm

epo kot nuk thojne burri e merr vesh i fundit normale Smile

Ronce gjithsesi shpresoj amo te vine ajo dit qe te jen 50% me %50% te drejtat !

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
avatar
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 38
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si do reagonit nqs. ju tradhetonte e dashura\ i dashuri juaj???

Mesazh nga JoKeR prej Sat Jan 17, 2009 11:22 pm

Kapo shkruajti:deri tani as nuk me ka tradhtuar ndo nje as nuk ka per te dal ndo nje qe te me tradhtoj.

ta fusin ropt mrapa kraheve mer lal

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
avatar
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 25
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si do reagonit nqs. ju tradhetonte e dashura\ i dashuri juaj???

Mesazh nga Majmunja prej Sun Apr 05, 2009 3:20 am

Asgja ca me ba ?? gjej nje tjeter lol
avatar
Majmunja
Nice Girl
Nice Girl

Female Numri i postimeve : 78
Age : 32
Location : Nobody knows
Registration date : 05/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si do reagonit nqs. ju tradhetonte e dashura\ i dashuri juaj???

Mesazh nga sexy_Lozonjare prej Mon Apr 06, 2009 2:56 am

hunt ja thej lol
pffffffff ka djem boll
avatar
sexy_Lozonjare
Nice Girl
Nice Girl

Female Numri i postimeve : 132
Age : 32
Location : Ne Syt e tu
Registration date : 06/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si do reagonit nqs. ju tradhetonte e dashura\ i dashuri juaj???

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 3 Previous  1, 2, 3  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi