CrokoClub Forum Index

Si do reagonit nqs. ju tradhetonte e dashura\ i dashuri juaj???

Faqja 3 e 3 Previous  1, 2, 3

Shko poshtë

Re: Si do reagonit nqs. ju tradhetonte e dashura\ i dashuri juaj???

Mesazh nga ELIN prej Wed Jun 03, 2009 1:21 pm

thjesht largohesh e shikon per partner tjeter
dhe i dashuruar te jesh ........... tradhetia eshte gje e rend e meposht dashurin !

_________________

WwW.CrokoClub.Com


avatar
ELIN
WebMaster
WebMaster

Male Numri i postimeve : 557
Age : 33
Location : ATHIN
Registration date : 03/10/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si do reagonit nqs. ju tradhetonte e dashura\ i dashuri juaj???

Mesazh nga GoldeN prej Wed Jun 03, 2009 1:46 pm

hahahahahahaha ...............
po esht e vertet i mbeshtetem mendimit tend ...........
avatar
GoldeN
Moderator
Moderator

Male Numri i postimeve : 96
Age : 31
Registration date : 04/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si do reagonit nqs. ju tradhetonte e dashura\ i dashuri juaj???

Mesazh nga ELIN prej Wed Jun 03, 2009 1:47 pm

GoldeN thash mos isha une i vetmi qe e paskam provu mer Smile

_________________

WwW.CrokoClub.Com


avatar
ELIN
WebMaster
WebMaster

Male Numri i postimeve : 557
Age : 33
Location : ATHIN
Registration date : 03/10/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si do reagonit nqs. ju tradhetonte e dashura\ i dashuri juaj???

Mesazh nga Llokume prej Wed Jun 03, 2009 1:50 pm

do ti jepja edhe nje shenx tjeter edhe do kuptoja sepse e ka bere pastaj merret vendim se c.far mundem te bej ne ate kohe
avatar
Llokume
Administrator
Administrator

Female Numri i postimeve : 112
Location : durrsake e embel
Registration date : 06/05/2009

http://www.ambra.forumattivo.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si do reagonit nqs. ju tradhetonte e dashura\ i dashuri juaj???

Mesazh nga ELIN prej Wed Jun 03, 2009 1:54 pm

domethen kleandra tradhetia seshte shume problem per ju
kur njeriu e ben njeher
mesohet
sado qe per momentin qe te mos humb partnerin jep premtime etj etj qe sdo e bej me
po ai person nuk i mban gjate ato premtime !
mendimi im

_________________

WwW.CrokoClub.Com


avatar
ELIN
WebMaster
WebMaster

Male Numri i postimeve : 557
Age : 33
Location : ATHIN
Registration date : 03/10/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si do reagonit nqs. ju tradhetonte e dashura\ i dashuri juaj???

Mesazh nga Llokume prej Wed Jun 03, 2009 1:57 pm

Dashuria me tradhetine jane dy pole te kunderta por qendrojne ne te njejtin "magnet". Tradhetia ndodh kur ne dashuri ka boshlleqe. Edhe pse nje njeri mund te pretendoje qe eshte i dashuruar aty gjithmone ka vend per boshllek qe krijohet. Perfektja nuk ekziston. Askush nuk mund te jete i tille dhe asgje nuk mund te jete e tille.
Tradhetojme dhe dashurojme sepse jemi qenie njerezore dhe bejme akte nga me te cuditshmit qe mund te beje nje krijese tokesore. un nuk thash se nuk e kam problem po duhet te shohesh ngase vjen tradhetia mendimi im golden
avatar
Llokume
Administrator
Administrator

Female Numri i postimeve : 112
Location : durrsake e embel
Registration date : 06/05/2009

http://www.ambra.forumattivo.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si do reagonit nqs. ju tradhetonte e dashura\ i dashuri juaj???

Mesazh nga ELIN prej Wed Jun 03, 2009 2:03 pm

cdo gje e sakt nga c'fare the kleandra jan vertet dy pole te kunderta por me ne nje qender rrahin te dy
qe te ket tradheti do te thot qe per personin qe ti je nuk ka me dashuri ose ndjenja per ate person
serish une jam kundra tradhetis sado qe mundte dalin justifikime etj
po nuk e ngre shendeti tradhetin
bie ca si rend
besoj se peshon me teper tradhetia sesa dashuria
gjithmon ne momentin e duhur !

_________________

WwW.CrokoClub.Com


avatar
ELIN
WebMaster
WebMaster

Male Numri i postimeve : 557
Age : 33
Location : ATHIN
Registration date : 03/10/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si do reagonit nqs. ju tradhetonte e dashura\ i dashuri juaj???

Mesazh nga Llokume prej Tue Jun 09, 2009 3:55 pm

i le deren hapur edhe kur ta mbylli se hap me
avatar
Llokume
Administrator
Administrator

Female Numri i postimeve : 112
Location : durrsake e embel
Registration date : 06/05/2009

http://www.ambra.forumattivo.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si do reagonit nqs. ju tradhetonte e dashura\ i dashuri juaj???

Mesazh nga sexy_Lozonjare prej Wed Jun 17, 2009 8:18 pm

hunen ja thej lol
avatar
sexy_Lozonjare
Nice Girl
Nice Girl

Female Numri i postimeve : 132
Age : 32
Location : Ne Syt e tu
Registration date : 06/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si do reagonit nqs. ju tradhetonte e dashura\ i dashuri juaj???

Mesazh nga Mistrece prej Sat Jun 20, 2009 4:09 pm

Do ja q*ja ropt.
avatar
Mistrece
Kapo i Kapove
Kapo i Kapove

Female Numri i postimeve : 73
Location : Verdalle
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si do reagonit nqs. ju tradhetonte e dashura\ i dashuri juaj???

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 3 e 3 Previous  1, 2, 3

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi