CrokoClub Forum Index

Pershendetje te gjitheve

Shko poshtë

Pershendetje te gjitheve

Mesazh nga JoKeR prej Wed Nov 26, 2008 3:25 pm

pershendetje te gjitheve
nje pershendetje nis per te gjithe antaret - moderatoret - dhe per administratoret
avatar
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 25
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje te gjitheve

Mesazh nga StRaNgEr prej Wed Nov 26, 2008 4:40 pm

Mire se erdhe Joker Smile
avatar
StRaNgEr
Imort@l-$pirit
Imort@l-$pirit

Male Numri i postimeve : 448
Age : 34
Location : Ku Te Na Zere Nata :P
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje te gjitheve

Mesazh nga kapo prej Wed Nov 26, 2008 7:51 pm

mir se erdhe shoku .

kalofsh bukur

_________________
I Always Tell the Truth Even When I Lie
avatar
kapo
WebMaster
WebMaster

Male Numri i postimeve : 329
Location : Aty ku jetohet me mir
Registration date : 26/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje te gjitheve

Mesazh nga MooN prej Thu Nov 27, 2008 1:56 pm

Welcome Smile kalofsh bukur

_________________
Act Dumb , Play Smart
avatar
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje te gjitheve

Mesazh nga Croko prej Fri Nov 28, 2008 12:08 am

welcome joker

kalofsh sa me bukur

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
avatar
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 38
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje te gjitheve

Mesazh nga DeLiCiouS prej Sat Nov 29, 2008 3:36 am

Mire se erdhe dhe kalofsh sa me mire Smile
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje te gjitheve

Mesazh nga Chaos prej Sat Nov 29, 2008 3:59 am

Pershendetje Joker.

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
avatar
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje te gjitheve

Mesazh nga Lorena prej Tue Dec 09, 2008 9:18 am

Paska erdh JoK3r me B me lulkaaa Very Happy Mire se erdhe Joker dhe mire se me gjete eee Very Happy:D
avatar
Lorena
Bukuroshe
Bukuroshe

Numri i postimeve : 19
Registration date : 26/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje te gjitheve

Mesazh nga MooN prej Tue Dec 09, 2008 1:35 pm

santa

_________________
Act Dumb , Play Smart
avatar
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje te gjitheve

Mesazh nga JoKeR prej Thu Jan 08, 2009 10:57 pm

se tashi me shkoi menja me pa i her ardhen time 👽 👽 👽 👽

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
avatar
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 25
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje te gjitheve

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi