CrokoClub Forum Index

Pershendetje dhe respekte gjitheve

Shko poshtë

Pershendetje dhe respekte gjitheve

Mesazh nga Beko prej Mon Dec 01, 2008 10:43 pm

pershendetje dhe rrespekte gjitheve Une jam Beko 18 vjec Jam me origjin na kuksi po rri n`tiron Smile
avatar
Beko
Moderator
Moderator

Male Numri i postimeve : 154
Age : 28
Location : Tirana
Registration date : 01/12/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje dhe respekte gjitheve

Mesazh nga Croko prej Mon Dec 01, 2008 10:51 pm

Beko mir se erdhe e kalofsh bukur

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
avatar
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 38
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje dhe respekte gjitheve

Mesazh nga StRaNgEr prej Mon Dec 01, 2008 10:56 pm

Welcome Beko !
avatar
StRaNgEr
Imort@l-$pirit
Imort@l-$pirit

Male Numri i postimeve : 448
Age : 34
Location : Ku Te Na Zere Nata :P
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje dhe respekte gjitheve

Mesazh nga Beko prej Thu Feb 12, 2009 8:24 pm

mir se u gjeta cuna Wink

_________________


avatar
Beko
Moderator
Moderator

Male Numri i postimeve : 154
Age : 28
Location : Tirana
Registration date : 01/12/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje dhe respekte gjitheve

Mesazh nga ELIN prej Wed Jun 24, 2009 10:36 am

pershendetje dhe respekte te gjithve nga une

_________________

WwW.CrokoClub.Com


avatar
ELIN
WebMaster
WebMaster

Male Numri i postimeve : 557
Age : 34
Location : ATHIN
Registration date : 03/10/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje dhe respekte gjitheve

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi