CrokoClub Forum Index

1 Dhjetor dita boterore kunder AIDS!!!

Shko poshtë

1 Dhjetor dita boterore kunder AIDS!!!

Mesazh nga Emi prej Mon Dec 01, 2008 11:55 pm

Do benit sex me nje te panjohur ose TE NJOHUR Mad pa marre masat e duhura, pa perdorur prezervativ????


Edituar për herë të fundit nga Emi në Tue Dec 02, 2008 12:04 am, edituar 1 herë gjithsej
avatar
Emi
Sweet Voice
Sweet Voice

Female Numri i postimeve : 602
Age : 28
Registration date : 08/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: 1 Dhjetor dita boterore kunder AIDS!!!

Mesazh nga Croko prej Tue Dec 02, 2008 12:02 am

hallall Emi shum tem e bukur !!


--------------------------------------------------------
tani ti pergjigjem temes por po i bie shkurt ase e kam ber kurr ase do e boj... le nje here qe i marr mastat mire me ke femer shkoj.. por dhe aty marr mastat

dua te vdes e te jet deshire e zotit e jo deshire e idjotit Wink

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
avatar
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 38
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: 1 Dhjetor dita boterore kunder AIDS!!!

Mesazh nga StRaNgEr prej Tue Dec 02, 2008 12:03 am

Varet ca quan ti Emi te panjohur se mund ta njohesh keshtu si njeri e ke kohe me te por ja qe smund ta kesh marre vesh qe e ka virusin keshtu qe keto jane gjera teorike, po te jete me u bo do behet ruhu sa te duash !
avatar
StRaNgEr
Imort@l-$pirit
Imort@l-$pirit

Male Numri i postimeve : 448
Age : 34
Location : Ku Te Na Zere Nata :P
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: 1 Dhjetor dita boterore kunder AIDS!!!

Mesazh nga Emi prej Tue Dec 02, 2008 12:24 am

une mendoj se jane masa praktike ! Me mire do ishte te bente partneri/ja analizat ,pas 3 muaj marrim pergjigjet dhe nqs. jane negative atehere behet party.... Laughing Laughing Laughing po mos na kete lene deri atehere kuptohet!!!!
avatar
Emi
Sweet Voice
Sweet Voice

Female Numri i postimeve : 602
Age : 28
Registration date : 08/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: 1 Dhjetor dita boterore kunder AIDS!!!

Mesazh nga StRaNgEr prej Tue Dec 02, 2008 12:29 am

Emi po shkoj muhabeti ne ate pike une sdo pres te me sjell ajo analizat Razz

Fik driten dhe oh oh cef o cef Razz
avatar
StRaNgEr
Imort@l-$pirit
Imort@l-$pirit

Male Numri i postimeve : 448
Age : 34
Location : Ku Te Na Zere Nata :P
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: 1 Dhjetor dita boterore kunder AIDS!!!

Mesazh nga Emi prej Tue Dec 02, 2008 12:35 am

Laughing Laughing Laughing Masa nr.1 qe marrin dhe doktoret .....me e sigurta Stranger!
avatar
Emi
Sweet Voice
Sweet Voice

Female Numri i postimeve : 602
Age : 28
Registration date : 08/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: 1 Dhjetor dita boterore kunder AIDS!!!

Mesazh nga StRaNgEr prej Tue Dec 02, 2008 12:37 am

Ok do marre ndonje doktor ne telefon une Emi kur ta bej ate pune Razz

Ti them ca mase merr ti lale se spo me pret puna e kame me nxitim Razz
avatar
StRaNgEr
Imort@l-$pirit
Imort@l-$pirit

Male Numri i postimeve : 448
Age : 34
Location : Ku Te Na Zere Nata :P
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: 1 Dhjetor dita boterore kunder AIDS!!!

Mesazh nga Emi prej Tue Dec 02, 2008 12:39 am

Laughing black humor ishte!!! Razz
avatar
Emi
Sweet Voice
Sweet Voice

Female Numri i postimeve : 602
Age : 28
Registration date : 08/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: 1 Dhjetor dita boterore kunder AIDS!!!

Mesazh nga StRaNgEr prej Tue Dec 02, 2008 12:40 am

Ok heren tjeter do shikojme per ndonje humor jo Black po Ciklamin ose me ngjyra ylberi Razz
avatar
StRaNgEr
Imort@l-$pirit
Imort@l-$pirit

Male Numri i postimeve : 448
Age : 34
Location : Ku Te Na Zere Nata :P
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: 1 Dhjetor dita boterore kunder AIDS!!!

Mesazh nga DeLiCiouS prej Tue Dec 02, 2008 10:06 pm

Dmth ti Emi ne cdo lidhje te re i thua te shkoj te bej analizat? (kshu e kuptova un)

Ne ate moment them se asnjeri prej nesh nuk i mendon smundje te tilla
HIV nuk meret vetem nga sexi po ka shum e shum te tjera
Si tna i ket shkrujt zoti me shum skam cte them. Smile
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: 1 Dhjetor dita boterore kunder AIDS!!!

Mesazh nga Emi prej Tue Dec 02, 2008 10:13 pm

sorry TIRONCE po gabim e ke kuptuar,shaka beja!!! Twisted Evil PO TE VEPROJA ASHTU DO KISHA PERFUNDUAR NE NDONJE MANASTIR TANI Twisted Evil . E vertete qe ka dhe sh menyra te tjera qe mund te infektohemi por sipas statistikave rastet e shumta jane infektuar nga mardhenjet sexuale !
avatar
Emi
Sweet Voice
Sweet Voice

Female Numri i postimeve : 602
Age : 28
Registration date : 08/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: 1 Dhjetor dita boterore kunder AIDS!!!

Mesazh nga DeLiCiouS prej Tue Dec 02, 2008 10:17 pm

me trembe Very Happy prandaj pyeta dhe nje her Razz

pupuppu mos beni me mardhenie u pa puna Smile
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: 1 Dhjetor dita boterore kunder AIDS!!!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi