CrokoClub Forum Index

Ajo gje qe duan Femrat;

Faqja 2 e 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Shko poshtë

Ajo gje qe duan Femrat;

21% 21% 
[ 7 ]
18% 18% 
[ 6 ]
12% 12% 
[ 4 ]
9% 9% 
[ 3 ]
21% 21% 
[ 7 ]
6% 6% 
[ 2 ]
6% 6% 
[ 2 ]
6% 6% 
[ 2 ]
 
Totali i votave : 33

Re: Ajo gje qe duan Femrat;

Mesazh nga Mistrece prej Sat Dec 06, 2008 10:17 am

Dajak mire e mire...pastaj t'i marresh me te mire, t'i lepish.
avatar
Mistrece
Kapo i Kapove
Kapo i Kapove

Female Numri i postimeve : 73
Location : Verdalle
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ajo gje qe duan Femrat;

Mesazh nga MooN prej Sat Dec 06, 2008 4:50 pm

Dashuria eshte e para ,nqs ka dashuri ka siguri ,sex,siqeritet (mendoj kto jan me te rendesishme) .......Sa per shopping ,lek etc ka ca femra i kan me te rendesishme se dashuria ......Varet nga femra
Un per vete Dashuri kam votuar Very Happy

_________________
Act Dumb , Play Smart
avatar
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ajo gje qe duan Femrat;

Mesazh nga kapo prej Sat Dec 06, 2008 4:51 pm

mistrece mos fol me se e prish
3 here ne dite duan ....... Smile dajak, dhe pastaj dashuri..

_________________
I Always Tell the Truth Even When I Lie
avatar
kapo
WebMaster
WebMaster

Male Numri i postimeve : 329
Location : Aty ku jetohet me mir
Registration date : 26/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ajo gje qe duan Femrat;

Mesazh nga DeLiCiouS prej Sat Dec 06, 2008 8:04 pm

mistrece e paske qef drunin Very Happy ashtu te raft ndonje hu aty 3 her mdit Razz
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ajo gje qe duan Femrat;

Mesazh nga JoKeR prej Sat Dec 06, 2008 8:07 pm

tironce : por jo se doka dhe ta lepish mrapa Wink

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
avatar
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 26
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ajo gje qe duan Femrat;

Mesazh nga Petrit prej Sun Dec 07, 2008 5:43 pm

un mendoj qe femrat don me teper siguri
avatar
Petrit
Bisha
Bisha

Male Numri i postimeve : 58
Registration date : 02/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ajo gje qe duan Femrat;

Mesazh nga Emi prej Sun Dec 07, 2008 11:50 pm

SEX.SEX SEX!!!! Tironce ti do te rrije me dike qe te jep siguri dhe pa qene i afte te te jape kenaqesi ne krebat??? sme besohet..... Twisted Evil
avatar
Emi
Sweet Voice
Sweet Voice

Female Numri i postimeve : 602
Age : 28
Registration date : 08/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ajo gje qe duan Femrat;

Mesazh nga MooN prej Mon Dec 08, 2008 11:06 am

Sex Emi gjen kudo ...mjafton te dalesh dhe gjen me shumic ,por dashuri dhe siguri esht veshtir ta gjesh .....Smile

_________________
Act Dumb , Play Smart
avatar
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ajo gje qe duan Femrat;

Mesazh nga Emi prej Mon Dec 08, 2008 3:53 pm

E drejte Sweety-d. por kur je ne nje lidhje nuk del te kerkosh sex nga meshkuj te tjere!! Pastaj SIGURIA per mendimin tim fitohet!!! Mua me duket rutine kur i ke keto te gjitha siguri, dashuri etj. Smile


Edituar për herë të fundit nga Emi në Mon Dec 08, 2008 5:24 pm, edituar 1 herë gjithsej
avatar
Emi
Sweet Voice
Sweet Voice

Female Numri i postimeve : 602
Age : 28
Registration date : 08/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ajo gje qe duan Femrat;

Mesazh nga JoKeR prej Mon Dec 08, 2008 4:11 pm

emi sh te drejte

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
avatar
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 26
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ajo gje qe duan Femrat;

Mesazh nga Mistrece prej Mon Dec 08, 2008 7:00 pm

TiRoNcJa shkruajti:mistrece e paske qef drunin Very Happy ashtu te raft ndonje hu aty 3 her mdit Razz


Fatmiresisht ose fatkeqesisht, kjo eshte e verteta.


Ato qe thashe une me siper ishin pak ironike, per te thene qe ne femrat nuk e dime as vete se çfare duam. Wink

Ajo femer qe thote une dua kete gje, ajo eshte me konfuze nga te gjitha.Ju lutem ju te tjereve mos beni shume komente, mos me detyroni te nxjerr thonjte.
Smile
avatar
Mistrece
Kapo i Kapove
Kapo i Kapove

Female Numri i postimeve : 73
Location : Verdalle
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ajo gje qe duan Femrat;

Mesazh nga MooN prej Tue Dec 09, 2008 3:21 pm

Emi shkruajti:E drejte Sweety-d. por kur je ne nje lidhje nuk del te kerkosh sex nga meshkuj te tjere!! Pastaj SIGURIA per mendimin tim fitohet!!! Mua me duket rutine kur i ke keto te gjitha siguri, dashuri etj. Smile
Me nje fjal ti ne fillim ke sexyn pastaj pretendo se do fitosh siguri .........Very Happy
Ndersa mua me duket rutin te shkoj me nje vetem per sex Very Happy

_________________
Act Dumb , Play Smart
avatar
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ajo gje qe duan Femrat;

Mesazh nga Emi prej Wed Dec 10, 2008 4:30 pm

SWEETY-D.nuk me kuptove.Ndoshta jemi ne shkalle te ndryshme.Une ato qe kerkon ti i kam fituar dhe shijuar .une thjesh u tregova e sinqerte dhe fola per ate qe me jep kenaqesi mua Very Happy FROID ka thene dicka te bukur:arrita te zbuloj gjithcka pervec se cfare duan FEMRAT!!!!! SHUME HERE NUK E DIME AS VETE NE.....

_________________
dark road 2 heaven
avatar
Emi
Sweet Voice
Sweet Voice

Female Numri i postimeve : 602
Age : 28
Registration date : 08/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ajo gje qe duan Femrat;

Mesazh nga DeLiCiouS prej Thu Dec 11, 2008 4:56 am

O Emi po te dha sex qe munt ta japi kush do sigurin do e kerkosh vned tjeter po aty aty dalim,
pastaj mos te japi as sex mos i thot vetes burr tveshi i mini ene yyy Very Happy
mistrecja te kuptova lali shaka bona pastaj hec iher kush i ka thonjt mo te gjat Razz
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ajo gje qe duan Femrat;

Mesazh nga MooN prej Fri Dec 12, 2008 6:04 pm

TiRoNcJa shkruajti:O Emi po te dha sex qe munt ta japi kush do sigurin do e kerkosh vned tjeter po aty aty dalim,
pastaj mos te japi as sex mos i thot vetes burr tveshi i mini ene yyy Very Happy
mistrecja te kuptova lali shaka bona pastaj hec iher kush i ka thonjt mo te gjat Razz
Sex din gjith me ber Laughing por me ke e ben ajo ka rendesi dhe ca te ofron ai person ty.......

_________________
Act Dumb , Play Smart
avatar
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ajo gje qe duan Femrat;

Mesazh nga Mistrece prej Fri Dec 12, 2008 6:30 pm

TiRoNcJa shkruajti:
mistrecja te kuptova lali shaka bona pastaj hec iher kush i ka thonjt mo te gjat Razz

Hahahhahahaha filloi sherri femrave, po largohem une. Very Happy
avatar
Mistrece
Kapo i Kapove
Kapo i Kapove

Female Numri i postimeve : 73
Location : Verdalle
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ajo gje qe duan Femrat;

Mesazh nga Beko prej Sat Dec 13, 2008 6:21 pm

femra do shum gjera po eshte veshtir me ua plotesu gjitha deshirat Very Happy

_________________


avatar
Beko
Moderator
Moderator

Male Numri i postimeve : 154
Age : 28
Location : Tirana
Registration date : 01/12/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ajo gje qe duan Femrat;

Mesazh nga MooN prej Mon Dec 15, 2008 12:04 pm

Beko shkruajti:femra do shum gjera po eshte veshtir me ua plotesu gjitha deshirat Very Happy
Psh : ca duan femrat Question

_________________
Act Dumb , Play Smart
avatar
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ajo gje qe duan Femrat;

Mesazh nga JoKeR prej Sat Dec 20, 2008 10:20 pm

Femrat duan ka .. ka .... karte krediti
Femrat duan t'i q..q...qerasesh perdit
Femrat duan t'i fusesh nje ka..ka..ka..kart telefoni perdit
Por ama kane nje su..su..surrat te kendshem

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
avatar
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 26
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ajo gje qe duan Femrat;

Mesazh nga DeLiCiouS prej Sun Dec 21, 2008 5:29 am

o joker qeke i mencem fort ti cuno tashi e kuptova dhe un se cfare dashkemi ehhhhhhhhh Smile
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ajo gje qe duan Femrat;

Mesazh nga MooN prej Sun Dec 21, 2008 11:53 am

TiRoNcJa shkruajti:o joker qeke i mencem fort ti cuno tashi e kuptova dhe un se cfare dashkemi ehhhhhhhhh Smile
Ishalla esht i pasur thuaj Laughing Laughing Laughing

_________________
Act Dumb , Play Smart
avatar
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ajo gje qe duan Femrat;

Mesazh nga JoKeR prej Sun Dec 21, 2008 7:45 pm

Tironcje . Rendesi Ka Qe E Kuptove Smile Smile

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
avatar
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 26
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ajo gje qe duan Femrat;

Mesazh nga DeLiCiouS prej Mon Dec 22, 2008 1:52 am

MooN shkruajti:
TiRoNcJa shkruajti:o joker qeke i mencem fort ti cuno tashi e kuptova dhe un se cfare dashkemi ehhhhhhhhh Smile
Ishalla esht i pasur thuaj Laughing Laughing Laughing


iii materialiste Razz kiffi
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ajo gje qe duan Femrat;

Mesazh nga MooN prej Mon Dec 22, 2008 12:37 pm

TiRoNcJa shkruajti:
MooN shkruajti:
TiRoNcJa shkruajti:o joker qeke i mencem fort ti cuno tashi e kuptova dhe un se cfare dashkemi ehhhhhhhhh Smile
Ishalla esht i pasur thuaj Laughing Laughing Laughing


iii materialiste Razz kiffi
E thash per Joker se un kam vet s'pres nga tjeret Laughing Laughing Laughing
Mwahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

_________________
Act Dumb , Play Smart
avatar
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ajo gje qe duan Femrat;

Mesazh nga Croko prej Mon Dec 22, 2008 4:18 pm

MooN thuj te verteten ti ca don per vete se me ke ngaterru shum !!


une them duhet me dit se ca doni nje her thoni keshu nje her ashu apo cdo dite keni proferenca te ndryshme qe te boj nje sondazhe me te madh Laughing

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
avatar
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 39
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ajo gje qe duan Femrat;

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi