CrokoClub Forum Index

Ajo gje qe duan Femrat;

Faqja 3 e 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Shko poshtë

Ajo gje qe duan Femrat;

21% 21% 
[ 7 ]
18% 18% 
[ 6 ]
12% 12% 
[ 4 ]
9% 9% 
[ 3 ]
21% 21% 
[ 7 ]
6% 6% 
[ 2 ]
6% 6% 
[ 2 ]
6% 6% 
[ 2 ]
 
Totali i votave : 33

Re: Ajo gje qe duan Femrat;

Mesazh nga MooN prej Mon Dec 22, 2008 4:26 pm

Croko shkruajti:MooN thuj te verteten ti ca don per vete se me ke ngaterru shum !!


une them duhet me dit se ca doni nje her thoni keshu nje her ashu apo cdo dite keni proferenca te ndryshme qe te boj nje sondazhe me te madh Laughing
E kam then ca dua pavarsisht se bej shaka neper tema Wink
Per sex se besoj se vuan njeri ...per lek shopping gjiashtu un nuk vuaj ..
Per mua siguria ,dashuria jan me te rendesishme .

_________________
Act Dumb , Play Smart
avatar
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ajo gje qe duan Femrat;

Mesazh nga Croko prej Mon Dec 22, 2008 4:31 pm

nga nje her nje dore sex vle me shum se asgjo..

po kjo nuk vlen per jeten se esht e gjate Wink

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
avatar
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 39
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ajo gje qe duan Femrat;

Mesazh nga MooN prej Mon Dec 22, 2008 4:34 pm

Croko shkruajti:nga nje her nje dore sex vle me shum se asgjo..

po kjo nuk vlen per jeten se esht e gjate Wink
Ja vlen por varet me ke ....
Un po s'pata nje pelqim ose terheqje per personin se di si mund te bej sex me te ...Sado paraqitje te kete ...

_________________
Act Dumb , Play Smart
avatar
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ajo gje qe duan Femrat;

Mesazh nga Chaos prej Mon Dec 22, 2008 4:35 pm

Besoj se femra,ka nevoje per cdo gje ne kohe te vet.
Nga nje here,ngopet me nje perqafim te thjeshte..
Here te tjera mardhenje sexuale ter naten..
ndonje here ti japesh carten te dale per shopping..
here te tjera ka qef edhe i cike dajak..
rendsi ka te gjesh kohen e duhur per cdo gje. pirat

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
avatar
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ajo gje qe duan Femrat;

Mesazh nga MooN prej Mon Dec 22, 2008 4:41 pm

Chaos shkruajti:Besoj se femra,ka nevoje per cdo gje ne kohe te vet.
Nga nje here,ngopet me nje perqafim te thjeshte..
Here te tjera mardhenje sexuale ter naten..
ndonje here ti japesh carten te dale per shopping..
here te tjera ka qef edhe i cike dajak..
rendsi ka te gjesh kohen e duhur per cdo gje. pirat
hahahahahha chaos me duket dhe ti sdike ca don femra ...

_________________
Act Dumb , Play Smart
avatar
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ajo gje qe duan Femrat;

Mesazh nga Chaos prej Mon Dec 22, 2008 4:43 pm

Jo besoj se ti sje pjekur aq te dish ca do vertet.
Ndoshta e ke se je i cike e logel,dhe ske kaluar shume gjera ne jete..
Se aty jashte ne realitet jane krejt ndryshe femrat dhe gjerat qe nodhin ne jeten e perditshme.. Wink !!
Pastaj eshte e vertet qe zdi cfare kerkon "cdo femer"..


Edituar për herë të fundit nga Chaos në Mon Dec 22, 2008 4:46 pm, edituar 1 herë gjithsej

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
avatar
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ajo gje qe duan Femrat;

Mesazh nga Croko prej Mon Dec 22, 2008 4:45 pm

MooN shkruajti:
Croko shkruajti:nga nje her nje dore sex vle me shum se asgjo..

po kjo nuk vlen per jeten se esht e gjate Wink
Ja vlen por varet me ke ....
Un po s'pata nje pelqim ose terheqje per personin se di si mund te bej sex me te ...Sado paraqitje te kete ...

nuk thash ke te gjesh ne rruge po tham me ke te pelqen !

Very Happy Cool

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
avatar
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 39
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ajo gje qe duan Femrat;

Mesazh nga MooN prej Mon Dec 22, 2008 4:47 pm

Croko shkruajti:
MooN shkruajti:
Croko shkruajti:nga nje her nje dore sex vle me shum se asgjo..

po kjo nuk vlen per jeten se esht e gjate Wink
Ja vlen por varet me ke ....
Un po s'pata nje pelqim ose terheqje per personin se di si mund te bej sex me te ...Sado paraqitje te kete ...

nuk thash ke te gjesh ne rruge po tham me ke te pelqen !

Very Happy Cool
Laughing Laughing

_________________
Act Dumb , Play Smart
avatar
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ajo gje qe duan Femrat;

Mesazh nga MooN prej Mon Dec 22, 2008 4:48 pm

Chaos shkruajti:Jo besoj se ti sje pjekur aq te dish ca do vertet.
Ndoshta e ke se je i cike e logel,dhe ske kaluar shume gjera ne jete..
Se aty jashte ne realitet jane krejt ndryshe femrat dhe gjerat qe nodhin ne jeten e perditshme.. Wink !!
Pastaj eshte e vertet qe zdi cfare kerkon "cdo femer"..
Mbase... por jam aq e afte te di cfar dua nga nje mashkull Wink

_________________
Act Dumb , Play Smart
avatar
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ajo gje qe duan Femrat;

Mesazh nga Chaos prej Mon Dec 22, 2008 4:52 pm

Ate e dijme te gjithe..
Por sa te afte jemi te marrim nga dikush ate qe duam,dhe jo ate qe na japin.

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
avatar
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ajo gje qe duan Femrat;

Mesazh nga MooN prej Mon Dec 22, 2008 4:56 pm

Chaos shkruajti:Ate e dijme te gjithe..
Por sa te afte jemi te marrim nga dikush ate qe duam,dhe jo ate qe na japin.
Ajo varet nga ti ose une pastaj ....

_________________
Act Dumb , Play Smart
avatar
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ajo gje qe duan Femrat;

Mesazh nga JoKeR prej Mon Dec 22, 2008 5:01 pm

SI PERFUNDIM CFARE DOLLOJ GJEJE QE TE DOJE NJE FEMER DUHET TE JA JAPESH

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
avatar
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 26
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ajo gje qe duan Femrat;

Mesazh nga Emi prej Mon Dec 22, 2008 11:11 pm

Laughing Laughing Laughing Joker KUJDES kur na jep gishtin te marrim doren ne!!!


Edituar për herë të fundit nga Emi në Mon Dec 22, 2008 11:25 pm, edituar 1 herë gjithsej

_________________
dark road 2 heaven
avatar
Emi
Sweet Voice
Sweet Voice

Female Numri i postimeve : 602
Age : 28
Registration date : 08/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ajo gje qe duan Femrat;

Mesazh nga Croko prej Mon Dec 22, 2008 11:13 pm

epo keshu jeni ju Very Happy

rendesi ka te mos na merrni pjese tjera se pastaj esht keq puna Very Happy

Laughing

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
avatar
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 39
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ajo gje qe duan Femrat;

Mesazh nga Emi prej Mon Dec 22, 2008 11:19 pm

e mira eshte te na i jepni me deshire.... Laughing

_________________
dark road 2 heaven
avatar
Emi
Sweet Voice
Sweet Voice

Female Numri i postimeve : 602
Age : 28
Registration date : 08/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ajo gje qe duan Femrat;

Mesazh nga Goce_AliDemi prej Mon Dec 22, 2008 11:38 pm

Normal qe I love you DASHURI dhe PERKEDHELJE I love you
avatar
Goce_AliDemi
Bukuroshe
Bukuroshe

Female Numri i postimeve : 29
Age : 26
Location : US_n_A
Registration date : 24/11/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ajo gje qe duan Femrat;

Mesazh nga Emi prej Mon Dec 22, 2008 11:48 pm

mos jene me date skadimi vetem..... pirat

_________________
dark road 2 heaven
avatar
Emi
Sweet Voice
Sweet Voice

Female Numri i postimeve : 602
Age : 28
Registration date : 08/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ajo gje qe duan Femrat;

Mesazh nga JoKeR prej Tue Dec 23, 2008 12:44 am

Emi shkruajti:Laughing Laughing Laughing Joker KUJDES kur na jep gishtin te marrim doren ne!!!
KJO ESHTE NJE KARAKTERISTIKE E JUAJA

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
avatar
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 26
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ajo gje qe duan Femrat;

Mesazh nga meli prej Fri Jan 02, 2009 12:32 pm

TiRoNcJa shkruajti:Cfare? Very Happy
:arrow: :arrow: bounce Basketball queen scratch santa tongue Cool Razz Rolling Eyes cheers

meli
Bukuroshe
Bukuroshe

Numri i postimeve : 7
Registration date : 24/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ajo gje qe duan Femrat;

Mesazh nga meli prej Fri Jan 02, 2009 12:33 pm

asgje po provoja
aahahhahahahahah

meli
Bukuroshe
Bukuroshe

Numri i postimeve : 7
Registration date : 24/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ajo gje qe duan Femrat;

Mesazh nga meli prej Fri Jan 02, 2009 12:35 pm

hahahahha thash s merrnit krahun

meli
Bukuroshe
Bukuroshe

Numri i postimeve : 7
Registration date : 24/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ajo gje qe duan Femrat;

Mesazh nga meli prej Fri Jan 02, 2009 12:38 pm

femrat duan:dashuri sinqeritet dhe te gjitha gjerat e mire

meli
Bukuroshe
Bukuroshe

Numri i postimeve : 7
Registration date : 24/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ajo gje qe duan Femrat;

Mesazh nga JoKeR prej Mon Jan 05, 2009 6:29 pm

ca ka gje tjeter te mir pervec dashurise dhe sinqeritetit ????

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
avatar
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 26
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ajo gje qe duan Femrat;

Mesazh nga sexy_Lozonjare prej Mon Apr 06, 2009 2:23 am

dashuria
avatar
sexy_Lozonjare
Nice Girl
Nice Girl

Female Numri i postimeve : 132
Age : 32
Location : Ne Syt e tu
Registration date : 06/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ajo gje qe duan Femrat;

Mesazh nga Majmunja prej Mon Apr 06, 2009 4:31 am

te njejten gje qe duan meshkujt ahahahahahha sexy i'm i right lol
avatar
Majmunja
Nice Girl
Nice Girl

Female Numri i postimeve : 78
Age : 32
Location : Nobody knows
Registration date : 05/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ajo gje qe duan Femrat;

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 3 e 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi