CrokoClub Forum Index

Kush nga Userat e Forumit Eshte Fans i "EMIN3M"

Shko poshtë

Kush nga Userat e Forumit Eshte Fans i "EMIN3M"

Mesazh nga Beko prej Wed Dec 03, 2008 7:03 pm
LExova nje dit ne 1 gazete dhe pash qe Eminem kishte vendosur ti kthehej karrieres se tije muzikore perseri dhe nje nder pyetjet e shumta qe i kishin ber paparacet ishte se a ua kishte friken reperave tjer dhe ai ishte Pergjigjur me Ironi Tjeret Jan Baraz me 0(Zero) Per mua dhe se se shpejti do te dal edhe albumi i tij i ri Very Happy

_________________


avatar
Beko
Moderator
Moderator

Male Numri i postimeve : 154
Age : 28
Location : Tirana
Registration date : 01/12/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kush nga Userat e Forumit Eshte Fans i "EMIN3M"

Mesazh nga JoKeR prej Wed Dec 03, 2008 11:37 pm

dikur , kur eminem ishte ne kulmet e tij , te gjithe pa perjashtim ishin fansa te tij dhe kudo kendoheshin dhe degjoheshin kenget e tij . tani eminem , le ta pranojme ka rene shume nga kulmi ku qendronte , un ne fakt nuk e kisha degjuar kete qe do ti kthehej karieres . shpresojm . pershendetje beko
avatar
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 25
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kush nga Userat e Forumit Eshte Fans i "EMIN3M"

Mesazh nga Leon prej Thu Dec 04, 2008 8:00 pm

ne fakt mua sme ka bo kurr per kengtar

po do shikoj nje her kur te dal cd i fundit cfare do te ket ndryshur
avatar
Leon
Postues Kryesor
Postues Kryesor

Male Numri i postimeve : 104
Registration date : 04/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kush nga Userat e Forumit Eshte Fans i "EMIN3M"

Mesazh nga Beko prej Thu Dec 04, 2008 9:08 pm

lale ky ka qen 1-sh eshte 1-sh edhe do jet 1-sh per mendimin tim ta shofim Albumin e fundit te tij Very Happy se ka then qe do jet cik me ndryshe Very Happy

_________________


avatar
Beko
Moderator
Moderator

Male Numri i postimeve : 154
Age : 28
Location : Tirana
Registration date : 01/12/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kush nga Userat e Forumit Eshte Fans i "EMIN3M"

Mesazh nga DeLiCiouS prej Fri Dec 05, 2008 12:43 am

Me fal dhe sa tema do hapesh per Eminem duket qe e paske shum qef Wink
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kush nga Userat e Forumit Eshte Fans i "EMIN3M"

Mesazh nga kapo prej Fri Dec 05, 2008 8:01 pm

tirance si te erdhi ne mend kjo ide u mendove shume perpara qe ta shkruaje!
per mendimin tim eminemi eshte dyshi.

_________________
I Always Tell the Truth Even When I Lie
avatar
kapo
WebMaster
WebMaster

Male Numri i postimeve : 329
Location : Aty ku jetohet me mir
Registration date : 26/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kush nga Userat e Forumit Eshte Fans i "EMIN3M"

Mesazh nga DeLiCiouS prej Fri Dec 05, 2008 8:40 pm

Kapo nuk ishte ide se nuk dhash ndonje ide un ishte me shum pyetje Wink
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kush nga Userat e Forumit Eshte Fans i "EMIN3M"

Mesazh nga Beko prej Fri Dec 12, 2008 9:13 pm

Eminem its My heart Very Happy

_________________


avatar
Beko
Moderator
Moderator

Male Numri i postimeve : 154
Age : 28
Location : Tirana
Registration date : 01/12/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kush nga Userat e Forumit Eshte Fans i "EMIN3M"

Mesazh nga MooN prej Mon Dec 15, 2008 11:59 am

Ka disa keng te bukura ky Wink

_________________
Act Dumb , Play Smart
avatar
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kush nga Userat e Forumit Eshte Fans i "EMIN3M"

Mesazh nga JoKeR prej Mon Dec 29, 2008 11:23 am

Kapo shkruajti:tirance si te erdhi ne mend kjo ide u mendove shume perpara qe ta shkruaje!
per mendimin tim eminemi eshte dyshi.
Ti spo na tregon kush esht 1shi Razz:P:P:P

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
avatar
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 25
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kush nga Userat e Forumit Eshte Fans i "EMIN3M"

Mesazh nga Emi prej Tue Jan 27, 2009 11:46 pm

Eminem - Lose Yourself <the best> Exclamation

_________________
dark road 2 heaven
avatar
Emi
Sweet Voice
Sweet Voice

Female Numri i postimeve : 602
Age : 28
Registration date : 08/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kush nga Userat e Forumit Eshte Fans i "EMIN3M"

Mesazh nga kapo prej Thu Feb 05, 2009 7:19 pm

1shja eshte moon Smile

_________________
I Always Tell the Truth Even When I Lie
avatar
kapo
WebMaster
WebMaster

Male Numri i postimeve : 329
Location : Aty ku jetohet me mir
Registration date : 26/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kush nga Userat e Forumit Eshte Fans i "EMIN3M"

Mesazh nga Beko prej Wed Apr 01, 2009 3:05 pm

Emi shkruajti:Eminem - Lose Yourself <the best> Exclamation

shyqyr paskam 1 fanse te ksaj konges !

_________________


avatar
Beko
Moderator
Moderator

Male Numri i postimeve : 154
Age : 28
Location : Tirana
Registration date : 01/12/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kush nga Userat e Forumit Eshte Fans i "EMIN3M"

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi