CrokoClub Forum Index

Ke do zgjidhnit pasurine apo dashurine???

Shko poshtë

Ke do zgjidhnit pasurine apo dashurine???

Mesazh nga Beko prej Wed Dec 03, 2008 7:52 pm

Nese do kishe shancin de zgjedhesh njeren nga keto cilen do zgjidhnit.
Me mirë te jesh i varfer dhe i lumtur apo i pasur dhe pa dashuri.
Kuptohet ne disa raste pasuria mund te beje te lumtur por kurre për kohe te gjatë sepse dashuria nuk blehet as nuk shitet.

Une do zgjidhja dashurine, paraja shkon e vjen por dashuria është për gjithmone. Me mirë e varfer dhe e lumtur Very Happy

_________________


avatar
Beko
Moderator
Moderator

Male Numri i postimeve : 154
Age : 28
Location : Tirana
Registration date : 01/12/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ke do zgjidhnit pasurine apo dashurine???

Mesazh nga sexy_Lozonjare prej Thu Apr 09, 2009 6:03 am

Dashurin se pasurin e bejm vet
avatar
sexy_Lozonjare
Nice Girl
Nice Girl

Female Numri i postimeve : 132
Age : 32
Location : Ne Syt e tu
Registration date : 06/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ke do zgjidhnit pasurine apo dashurine???

Mesazh nga Majmunja prej Thu Apr 09, 2009 6:25 pm

dashurin po i dashuri qellon esht ipasur mbetem me te dyja hahahah
avatar
Majmunja
Nice Girl
Nice Girl

Female Numri i postimeve : 78
Age : 32
Location : Nobody knows
Registration date : 05/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ke do zgjidhnit pasurine apo dashurine???

Mesazh nga Croko prej Fri Apr 10, 2009 2:35 pm

po nuk pate lumturi ske ce don pasurin...


mendoj se dashuria s`blehet po fitohet Smile

une them dashuri....

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
avatar
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 39
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ke do zgjidhnit pasurine apo dashurine???

Mesazh nga DeLiCiouS prej Fri Apr 10, 2009 2:57 pm

Daculin se pasurin e bejm Razz
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ke do zgjidhnit pasurine apo dashurine???

Mesazh nga Llokume prej Fri Jun 05, 2009 5:47 pm

pasuria shkon edhe vjen dashuria vetem nje her mundesh ta gjesh kshu qe un votoi dashurine
avatar
Llokume
Administrator
Administrator

Female Numri i postimeve : 112
Location : durrsake e embel
Registration date : 06/05/2009

http://www.ambra.forumattivo.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ke do zgjidhnit pasurine apo dashurine???

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi