CrokoClub Forum Index

pse futbolli ne shqipri eshte i ndikuar aq shume nga politika?

Shko poshtë

pse futbolli ne shqipri eshte i ndikuar aq shume nga politika?

Mesazh nga JoKeR prej Wed Dec 03, 2008 8:04 pm

amendoni ju se futbolli ne shqiperi eshte i ndikuar nga politika?
nese po pse? nese jo nga niseni qe e mohoni
jepni mendimin tuaj per futbollin ne shqiperi
avatar
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 26
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: pse futbolli ne shqipri eshte i ndikuar aq shume nga politika?

Mesazh nga DeLiCiouS prej Wed Dec 03, 2008 11:54 pm

se di pse na i thuaj pak joker Smile
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: pse futbolli ne shqipri eshte i ndikuar aq shume nga politika?

Mesazh nga JoKeR prej Wed Dec 03, 2008 11:59 pm

TiRoNcJa . PER MENDIMIN TIM FUTBOLLI NE SHQIPRI ESHTE I MBULUAR ME POLITIKE . PSE?
CTE DEGJOSH PER FUTBOLLIN NE SHQIPERI?QE NGRIHET KRYETARI I BASHKESISE DHE GODET ALBITRIN SEPSE POLICIA NUK BEN GJE . NUK DUA TE DEMORALIZOJ GJENDJE POR KJO ESHTE GJENDJA REALE . PO TI TiRoNcJa CA MENDIMI KISHE , SEPSE UN PRANDAJ PO PYSJA , QE TE DI MENDIMIN E TE TJEREVE . NJS NQS TE INTERESON TEMA ME DERGO NJE KOMENT...
avatar
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 26
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: pse futbolli ne shqipri eshte i ndikuar aq shume nga politika?

Mesazh nga DeLiCiouS prej Thu Dec 04, 2008 12:00 am

Smerem as me politik e as me futboll un dmth skam asnje plan per te dyja Wink kshuqe skam dhe asnje mendim
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: pse futbolli ne shqipri eshte i ndikuar aq shume nga politika?

Mesazh nga JoKeR prej Thu Dec 04, 2008 12:01 am

OK . ME FAL NESE JE SHQETESUAR NGA TEMA
avatar
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 26
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: pse futbolli ne shqipri eshte i ndikuar aq shume nga politika?

Mesazh nga DeLiCiouS prej Thu Dec 04, 2008 12:10 am

jo nuk u shqetsova fare se per te mar dhe per te dhen mendime vi ne forum un djal i dashur
shpreha mendimin tim qe sja kam haberin te dyjave Wink
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: pse futbolli ne shqipri eshte i ndikuar aq shume nga politika?

Mesazh nga JoKeR prej Thu Dec 04, 2008 12:11 am

DAKORT ATEHER TE PERSHENDES SHUM
avatar
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 26
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: pse futbolli ne shqipri eshte i ndikuar aq shume nga politika?

Mesazh nga Croko prej Thu Dec 04, 2008 1:19 am

Joker jo vetem qe esht i prekur nga politika po i korroptuar fare


deshe pse ??

ja te them une , cdo parti ne fuqi ka ne mbrojtje njeren nga skuadrat me te forta


Edituar për herë të fundit nga Croko në Tue Feb 24, 2009 9:26 pm, edituar 1 herë gjithsej

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
avatar
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 39
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: pse futbolli ne shqipri eshte i ndikuar aq shume nga politika?

Mesazh nga JoKeR prej Thu Dec 04, 2008 2:43 pm

BASHKOHEM EDHE ME MENDIMIN E CROKOS
avatar
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 26
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: pse futbolli ne shqipri eshte i ndikuar aq shume nga politika?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi