CrokoClub Forum Index

Unlocker v1.7.2

Shko poshtë

Unlocker v1.7.2

Mesazh nga Croko prej Sat Sep 27, 2008 12:48 am

Unlocker v1.7.2

Ndonje here kur duam te fshijme dicka nga PC Windows na japin kete mesazhin qe eshte ne foto?gjithashtu eshte keto

Cannot delete file: Access is denied
There has been a sharing violation.
The source or destination file may be in use.
The file is in use by another program or user.
Make sure the disk is not full or write-protected and that the file is not currently in use.


Unlocker eshte program qe i zhbllokon dhe mund ti fshini pa problem


megaupload.com Y1G4FVS4
avatar
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 38
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi