CrokoClub Forum Index

mendoni ju se duhet te ekzistojn dallime racore mes njerezve?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

mendoni ju se duhet te ekzistojn dallime racore mes njerezve?

Mesazh nga JoKeR prej Wed Dec 03, 2008 8:08 pm

jepni mendimin tuaj
avatar
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 25
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mendoni ju se duhet te ekzistojn dallime racore mes njerezve?

Mesazh nga MooN prej Sat Dec 06, 2008 5:06 pm

Duam s'duam ne ka rracizem dhe do ket gjithmon Smile

_________________
Act Dumb , Play Smart
avatar
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mendoni ju se duhet te ekzistojn dallime racore mes njerezve?

Mesazh nga JoKeR prej Sat Dec 06, 2008 7:27 pm

mese e drejte

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
avatar
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 25
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mendoni ju se duhet te ekzistojn dallime racore mes njerezve?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi