CrokoClub Forum Index

pse fjalett e huazuara kane zene aq shume vend ne gjuhen shqipe?

Shko poshtë

pse fjalett e huazuara kane zene aq shume vend ne gjuhen shqipe?

Mesazh nga JoKeR prej Wed Dec 03, 2008 8:09 pm

jepni mendimin tuaj
avatar
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 25
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: pse fjalett e huazuara kane zene aq shume vend ne gjuhen shqipe?

Mesazh nga Leon prej Thu Dec 04, 2008 7:54 pm

sepse neve na kan pushtuar gjith ato shtete e keshu nga ajo pasoj duke na mbajur me mija vjetesh kemi flliq gjuhen tone me gjuh te huja, ne fjalorin shqip gjinden keto dhoj gjuhesh . turqisht greqisht italisht anglisht dhe gjuh te tjera per momentin sjam i sakte te them per tjera gjuh kto i mbaj mend
avatar
Leon
Postues Kryesor
Postues Kryesor

Male Numri i postimeve : 104
Registration date : 04/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi