CrokoClub Forum Index

perse nje femer kerkon gjithmon t`i beje pershtypje nje mashkulli , dhe jo e kunderta?

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtë

perse nje femer kerkon gjithmon t`i beje pershtypje nje mashkulli , dhe jo e kunderta?

Mesazh nga JoKeR prej Wed Dec 03, 2008 8:12 pm

mendimi juaj
avatar
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 25
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: perse nje femer kerkon gjithmon t`i beje pershtypje nje mashkulli , dhe jo e kunderta?

Mesazh nga DeLiCiouS prej Wed Dec 03, 2008 11:57 pm

kush e ka then kte GJITHMON?
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: perse nje femer kerkon gjithmon t`i beje pershtypje nje mashkulli , dhe jo e kunderta?

Mesazh nga JoKeR prej Thu Dec 04, 2008 7:21 pm

ne pergithsi jo gjithmon

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
avatar
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 25
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: perse nje femer kerkon gjithmon t`i beje pershtypje nje mashkulli , dhe jo e kunderta?

Mesazh nga Leon prej Thu Dec 04, 2008 7:44 pm

po ta them une mer


ke te drejte e ashu esht

po te ishte nje mashkull ti bente pershtypje nje femres ateher femrat do na propozonin neve , e jo ne femrave , kshu qe femra mundohet gjithmone te boj dicka qe te na terheq vemendjen ....
avatar
Leon
Postues Kryesor
Postues Kryesor

Male Numri i postimeve : 104
Registration date : 04/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: perse nje femer kerkon gjithmon t`i beje pershtypje nje mashkulli , dhe jo e kunderta?

Mesazh nga Beko prej Thu Dec 04, 2008 9:09 pm

pajtoem me mendimin e leon Very Happy edhe une

_________________


avatar
Beko
Moderator
Moderator

Male Numri i postimeve : 154
Age : 27
Location : Tirana
Registration date : 01/12/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: perse nje femer kerkon gjithmon t`i beje pershtypje nje mashkulli , dhe jo e kunderta?

Mesazh nga DeLiCiouS prej Fri Dec 05, 2008 1:02 am

Leon un kam par dhe femra qe propozojn meshkuj Very Happy kshuqe nuk pranohem me mendimin tend them se varet gjitmn nga tipi i tjetrit.
Dhe kte teori dmth ket "pyetje" e hedh posht nuk mendoj fare se eshte ashtu
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: perse nje femer kerkon gjithmon t`i beje pershtypje nje mashkulli , dhe jo e kunderta?

Mesazh nga Chaos prej Fri Dec 05, 2008 1:06 am

Jo gjithmone!
Perderisa te intereson nje femer,mund te bejme shume gjera te kemi vemendjen e saj..
Por lezet ka gjithmone femra te jete preda,dhe jo mashkulli.

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
avatar
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: perse nje femer kerkon gjithmon t`i beje pershtypje nje mashkulli , dhe jo e kunderta?

Mesazh nga Leon prej Fri Dec 05, 2008 3:24 pm

se di skemi arrit ne usa ende qe te jen gay te gjith meshkujt e te ken arit 7 femra me nje mashkull

mase
po ti propozojne nje femer nje mashkulit me duket pak si injorance se ajo femer per mua svlen se kur e bon me mua e bon dhe me 3000000 tjer mas syve te mi !!

me pelqejne femrat e veshtirta... te lehtat si proferoj Wink
avatar
Leon
Postues Kryesor
Postues Kryesor

Male Numri i postimeve : 104
Registration date : 04/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: perse nje femer kerkon gjithmon t`i beje pershtypje nje mashkulli , dhe jo e kunderta?

Mesazh nga DeLiCiouS prej Fri Dec 05, 2008 8:43 pm

Po mire cpun ka e veshtir e leht ktu pse ti qe shkon e propozon i leht quhesh? Very Happy

me pelq. meshkujt e veshtir qe nuk propozojn Very Happy
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: perse nje femer kerkon gjithmon t`i beje pershtypje nje mashkulli , dhe jo e kunderta?

Mesazh nga Croko prej Sat Dec 06, 2008 3:07 am

domethon si une rance ??

Laughing

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
avatar
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 38
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: perse nje femer kerkon gjithmon t`i beje pershtypje nje mashkulli , dhe jo e kunderta?

Mesazh nga JoKeR prej Sat Dec 06, 2008 10:40 am

PSE CROKO QEKE MASHKULL I VESHTIR TI??????????///
HJAHHAAHAAHA

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
avatar
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 25
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: perse nje femer kerkon gjithmon t`i beje pershtypje nje mashkulli , dhe jo e kunderta?

Mesazh nga MooN prej Sat Dec 06, 2008 4:59 pm

Varet se ka dhe meshkuj qe duan te terhqin vemendjen femrave .....

_________________
Act Dumb , Play Smart
avatar
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: perse nje femer kerkon gjithmon t`i beje pershtypje nje mashkulli , dhe jo e kunderta?

Mesazh nga JoKeR prej Sat Dec 06, 2008 7:37 pm

ka edhe meshkuj qe duan ti terheqin vemendjen femrave por ne shumicen e rasteve ndodh e kunderta Wink

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
avatar
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 25
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: perse nje femer kerkon gjithmon t`i beje pershtypje nje mashkulli , dhe jo e kunderta?

Mesazh nga DeLiCiouS prej Sat Dec 06, 2008 8:01 pm

po sma terhoqi vemendjen skam ce dua Wink sme terheq hic yll bote te jet
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: perse nje femer kerkon gjithmon t`i beje pershtypje nje mashkulli , dhe jo e kunderta?

Mesazh nga JoKeR prej Sat Dec 06, 2008 8:06 pm

tironce ; pyetja ishte "pse femrat terheqin meshkujt" jo "a terhiqesh ti nga nje mashkull"

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
avatar
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 25
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: perse nje femer kerkon gjithmon t`i beje pershtypje nje mashkulli , dhe jo e kunderta?

Mesazh nga DeLiCiouS prej Sat Dec 06, 2008 8:10 pm

joker lexoje mire pergjigjen dhe mundohu ta kuptosh se aty e te shkrujtme shum qart Wink
pergjigjen e pyesjes
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: perse nje femer kerkon gjithmon t`i beje pershtypje nje mashkulli , dhe jo e kunderta?

Mesazh nga JoKeR prej Sat Dec 06, 2008 8:12 pm

ti prap nuk me kupton po nejse , flm per pergjigjen

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
avatar
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 25
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: perse nje femer kerkon gjithmon t`i beje pershtypje nje mashkulli , dhe jo e kunderta?

Mesazh nga DeLiCiouS prej Sat Dec 06, 2008 8:15 pm

o un te kuptova shum mire po ti sje tu kuptu ate qe kam shkrujt un :S
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: perse nje femer kerkon gjithmon t`i beje pershtypje nje mashkulli , dhe jo e kunderta?

Mesazh nga JoKeR prej Sat Dec 06, 2008 8:16 pm

mir ashtu e lejm . ok?

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
avatar
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 25
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: perse nje femer kerkon gjithmon t`i beje pershtypje nje mashkulli , dhe jo e kunderta?

Mesazh nga DeLiCiouS prej Sat Dec 06, 2008 8:20 pm

ASHTU ESHTE,jo ashtu e lejm Wink
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: perse nje femer kerkon gjithmon t`i beje pershtypje nje mashkulli , dhe jo e kunderta?

Mesazh nga StRaNgEr prej Sat Dec 06, 2008 8:20 pm

Joker ti qenke dridhe like bone trike, hajde verdalle e dil ne nje vend prape

Bo nje bisede me veten ne pasqyre mer djale se i paske idete ne mjergull !
avatar
StRaNgEr
Imort@l-$pirit
Imort@l-$pirit

Male Numri i postimeve : 448
Age : 34
Location : Ku Te Na Zere Nata :P
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: perse nje femer kerkon gjithmon t`i beje pershtypje nje mashkulli , dhe jo e kunderta?

Mesazh nga JoKeR prej Sat Dec 06, 2008 10:02 pm

ca thu reeeeeeeeee

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
avatar
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 25
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: perse nje femer kerkon gjithmon t`i beje pershtypje nje mashkulli , dhe jo e kunderta?

Mesazh nga MooN prej Mon Dec 08, 2008 10:55 am

Joker ashtu te duket ty Wink

_________________
Act Dumb , Play Smart
avatar
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: perse nje femer kerkon gjithmon t`i beje pershtypje nje mashkulli , dhe jo e kunderta?

Mesazh nga JoKeR prej Mon Dec 08, 2008 4:05 pm

Sweety ... > flasim per mendim personal te njeriut
un dhe ne pergjigjet me perpara e kom theksuar qe jo gjithmon eshte keshtu
pr ne shumicen e rasteve
kujt i pelqen teme te japi mendimin e vet
kujt nuk i pelqen le te mos japi pergj,,,,,,,,
ok?

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
avatar
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 25
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: perse nje femer kerkon gjithmon t`i beje pershtypje nje mashkulli , dhe jo e kunderta?

Mesazh nga Emi prej Mon Dec 08, 2008 6:46 pm

Per mendimin tim qe te dyja palet mundohen ti bejne pershtypje seksit te kundert! te gjitheve na pelqen te na PELQEJNE!! Sidomos ne femrat pak me teper se meshkujt duke ditur se ata na adhurojne... Razz
avatar
Emi
Sweet Voice
Sweet Voice

Female Numri i postimeve : 602
Age : 28
Registration date : 08/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: perse nje femer kerkon gjithmon t`i beje pershtypje nje mashkulli , dhe jo e kunderta?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi