CrokoClub Forum Index

perse nje femer kerkon gjithmon t`i beje pershtypje nje mashkulli , dhe jo e kunderta?

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shko poshtë

Re: perse nje femer kerkon gjithmon t`i beje pershtypje nje mashkulli , dhe jo e kunderta?

Mesazh nga JoKeR prej Mon Dec 08, 2008 8:24 pm

SH dakort me emin

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
avatar
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 26
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: perse nje femer kerkon gjithmon t`i beje pershtypje nje mashkulli , dhe jo e kunderta?

Mesazh nga MooN prej Tue Dec 09, 2008 3:24 pm

joker shkruajti:Sweety ... > flasim per mendim personal te njeriut
un dhe ne pergjigjet me perpara e kom theksuar qe jo gjithmon eshte keshtu
pr ne shumicen e rasteve
kujt i pelqen teme te japi mendimin e vet
kujt nuk i pelqen le te mos japi pergj,,,,,,,,
ok?
Por dhe un kam te drejt te replikoj apo jo ????
Nqs ty te bezdis se bej me Smile

_________________
Act Dumb , Play Smart
avatar
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: perse nje femer kerkon gjithmon t`i beje pershtypje nje mashkulli , dhe jo e kunderta?

Mesazh nga JoKeR prej Tue Dec 09, 2008 5:59 pm

Po Tallesh Ti?
Si U Bezdiskam Un Nga Durrsakja Ime????????????
hahahahhahaa
te pershendes vajza nga hena

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
avatar
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 26
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: perse nje femer kerkon gjithmon t`i beje pershtypje nje mashkulli , dhe jo e kunderta?

Mesazh nga DeLiCiouS prej Thu Dec 11, 2008 4:44 am

sweety_durrsake po ne hen ca kerkove shpirto Very Happy
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: perse nje femer kerkon gjithmon t`i beje pershtypje nje mashkulli , dhe jo e kunderta?

Mesazh nga MooN prej Fri Dec 12, 2008 6:01 pm

TiRoNcJa shkruajti:sweety_durrsake po ne hen ca kerkove shpirto Very Happy
Laughing Laughing JAM ME PUSHIME

_________________
Act Dumb , Play Smart
avatar
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: perse nje femer kerkon gjithmon t`i beje pershtypje nje mashkulli , dhe jo e kunderta?

Mesazh nga MooN prej Fri Dec 12, 2008 6:02 pm

joker shkruajti:Po Tallesh Ti?
Si U Bezdiskam Un Nga Durrsakja Ime????????????
hahahahhahaa
te pershendes vajza nga hena
Durrsakja jote Laughing ke pa naj ender me duket

_________________
Act Dumb , Play Smart
avatar
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: perse nje femer kerkon gjithmon t`i beje pershtypje nje mashkulli , dhe jo e kunderta?

Mesazh nga DeLiCiouS prej Sat Dec 13, 2008 6:33 am

papapap as ne virtualitet ste lejn me enderru Razz
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: perse nje femer kerkon gjithmon t`i beje pershtypje nje mashkulli , dhe jo e kunderta?

Mesazh nga Beko prej Sat Dec 13, 2008 6:03 pm

nuk flas per vete po ne pergjithesi per cunat se po na propozuan gocat atehere cu pa puna do boena gjith mendjemdhenje edhe do themi he me se do na vin gocat per mua kjo nuk ka lezet apo jo cuna duet qe ne te luftojme pak per goca Very Happy


Edhe une jam mashkull CIk i VESHTIREEEE Very Happy

_________________


avatar
Beko
Moderator
Moderator

Male Numri i postimeve : 154
Age : 28
Location : Tirana
Registration date : 01/12/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: perse nje femer kerkon gjithmon t`i beje pershtypje nje mashkulli , dhe jo e kunderta?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi