CrokoClub Forum Index

cili eshte inteligjenti mes nje budallai dhe inteligjenti?

Shko poshtë

cili eshte inteligjenti mes nje budallai dhe inteligjenti?

Mesazh nga Beko prej Wed Dec 03, 2008 8:18 pm

Ndoshta mund te duket disi absurde por ne te vertete eshte e dushimte gjetja e saj ,,,,,ne nje kontekst ama,,,qe eshte ky:,

Duke mbajtur ne loje te dy mendimet e te dy faktoreve respektive eshte e veshtire qe te gjendet budallai apo edhe antonimi i tij,,,,,,,,,sepse budallai ka per veti qe te mendoje te veten si te drejte por edhe inteligjenti ka te drejten dhe te verteten per te pranuar qe ai eshte superior per sa i perket inteligjences dhe ne kete sens kemi nje gare te padrejte per inteligjencen e vertete dhe ate te te iluzionuar,,,,,,,

Ju si mendoni?

_________________


avatar
Beko
Moderator
Moderator

Male Numri i postimeve : 154
Age : 28
Location : Tirana
Registration date : 01/12/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: cili eshte inteligjenti mes nje budallai dhe inteligjenti?

Mesazh nga Emi prej Mon Dec 22, 2008 11:58 pm

Mos diskutoni me nje idiot ,njerzit nuk do te mund te dallojne ndryshimin ...

_________________
dark road 2 heaven
avatar
Emi
Sweet Voice
Sweet Voice

Female Numri i postimeve : 602
Age : 28
Registration date : 08/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: cili eshte inteligjenti mes nje budallai dhe inteligjenti?

Mesazh nga Emi prej Tue Dec 23, 2008 12:41 am

Me mire si shembull filmin A BEAUTIFULL MIND!

_________________
dark road 2 heaven
avatar
Emi
Sweet Voice
Sweet Voice

Female Numri i postimeve : 602
Age : 28
Registration date : 08/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: cili eshte inteligjenti mes nje budallai dhe inteligjenti?

Mesazh nga JoKeR prej Tue Dec 23, 2008 12:47 am

O SE ME MIR "MOS E FIKSONI TE FIKSUARIN SE I FIKSUARI JU FIKSON " --"U FIKSUAT?"
Very Happy:D:D:D:D:D:D:D

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
avatar
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 25
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: cili eshte inteligjenti mes nje budallai dhe inteligjenti?

Mesazh nga DeLiCiouS prej Thu Jan 08, 2009 2:15 am

Emi shkruajti:Mos diskutoni me nje idiot ,njerzit nuk do te mund te dallojne ndryshimin ...

po dhe nese dy i nteligjenta bashk diskutojn prap si dallojm dot Smile


Joker un su fiksova iher Very Happy
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: cili eshte inteligjenti mes nje budallai dhe inteligjenti?

Mesazh nga JoKeR prej Thu Jan 08, 2009 6:09 pm

TiRoNcJa shkruajti:


Joker un su fiksova iher Very Happy


Thuje me shpejtesi...

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
avatar
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 25
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: cili eshte inteligjenti mes nje budallai dhe inteligjenti?

Mesazh nga DeLiCiouS prej Sun Jan 11, 2009 4:51 pm

JoKeR rob qe nuk fiksohem un Razz
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: cili eshte inteligjenti mes nje budallai dhe inteligjenti?

Mesazh nga JoKeR prej Sun Jan 11, 2009 7:14 pm

Wink

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
avatar
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 25
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: cili eshte inteligjenti mes nje budallai dhe inteligjenti?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi