CrokoClub Forum Index

Eshte MonnaLisa Piktura me E Bukur e te Gjtha Koherave?

Shko poshtë

Eshte MonnaLisa Piktura me E Bukur e te Gjtha Koherave?

Mesazh nga JoKeR prej Wed Dec 03, 2008 8:23 pm

Mendoni se monna lisa eshte piktura me e bukur e te gjitha koherave?
A e mendoi Leonardo Da Vinci Se Do te realizonte nje veper te paarritshme?
A duhet cilesua ai si nje nga rilindasit me te medhenj?
per mendimin tim vepra e tij eshte me e bukura dhe e paarritshme dhe qe ai eshte rilindasi me i madh pas dante aligierit
avatar
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 25
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Eshte MonnaLisa Piktura me E Bukur e te Gjtha Koherave?

Mesazh nga Beko prej Wed Dec 03, 2008 9:03 pm

Per Mendimin tim Mona Liza eshte nje nder pikturat me te bukura dhe deri tani me e pa arritshmja Very Happy

_________________


avatar
Beko
Moderator
Moderator

Male Numri i postimeve : 154
Age : 28
Location : Tirana
Registration date : 01/12/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi