CrokoClub Forum Index

T'ju rrespektojne se ju duan apo se ju kane friken ?

Shko poshtë

T'ju rrespektojne se ju duan apo se ju kane friken ?

Mesazh nga Beko prej Wed Dec 03, 2008 8:24 pm

A mendoni se rrespekti i fituar(percaktuar) ngaqe njerizet ju kane frike eshe i barabarte me rrespektin e fituar neqoftese njerezit ju duan(pelqejne) si person.

Disa njerezve ju pelqen qe te tjeret ta rrespektojne per arsye se kane frike nga ai, ndersa disa te tjere mendojne se rrespekti i fituar ngaqe do dhe te duan eshte me i forte dhe i qendrueshem.
Ndersa une mendoj se sido qe te jete nje person qe ka njerin rrespekt eshte e rralle qe te kete edhe tjetrin.
Si mendoni Ju?

_________________


avatar
Beko
Moderator
Moderator

Male Numri i postimeve : 154
Age : 28
Location : Tirana
Registration date : 01/12/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi