CrokoClub Forum Index

Ç'është Normale?

Shko poshtë

Ç'është Normale?

Mesazh nga Beko prej Wed Dec 03, 2008 8:33 pm

Vitet fundit ne fjalorin tone te perditshem pa e kuptuar u fut dhe u be e kudondodhur fjala normal. Dukej sikur ishte nje balancuese ose niveluese e gjithckaje qe nje individ kerkon dhe kerkon. Normal per kete, normal per ate...
Ç'është normalja...sa lidhje ka me normen dhe mbase ndonje ide per normat në përgjithesi ?

_________________


avatar
Beko
Moderator
Moderator

Male Numri i postimeve : 154
Age : 28
Location : Tirana
Registration date : 01/12/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ç'është Normale?

Mesazh nga JoKeR prej Thu Dec 04, 2008 7:30 pm

normale - norma e lejuar , pa rene nen te dhe pa e tejkaluar

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
avatar
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 25
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ç'është Normale?

Mesazh nga StRaNgEr prej Sat Dec 06, 2008 8:25 pm

Gjithcka qe ta lejon vetja ta besh normale eshte deri sa nuk i ke hy ne pjese noj tjetri !
avatar
StRaNgEr
Imort@l-$pirit
Imort@l-$pirit

Male Numri i postimeve : 448
Age : 34
Location : Ku Te Na Zere Nata :P
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ç'është Normale?

Mesazh nga DeLiCiouS prej Sat Dec 06, 2008 8:28 pm

po kur i hyn tjetrit ne pjes nuk quhet normale Stranger? Very Happy mendohu mire dhe me thuaj Razz
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ç'është Normale?

Mesazh nga Emi prej Sun Dec 07, 2008 12:31 pm

Mendoj se cdo gje e perditshme ,e zakonshme mund te quhet normale!Varet dhe nga cdo njeri deri ku arrijne kufijte e normales!!
avatar
Emi
Sweet Voice
Sweet Voice

Female Numri i postimeve : 602
Age : 28
Registration date : 08/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ç'është Normale?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi