CrokoClub Forum Index

Cili eshte kuptimi i jetes?

Shko poshtë

Cili eshte kuptimi i jetes?

Mesazh nga Beko prej Wed Dec 03, 2008 8:39 pm

Do doja qe te dija si mendoni cili eshte kuptimi i vertete i jetes?
Si shpjegohen gjerat qe na ndodhin dhe cili eshte kuptimi i vuajtjeve edhe kur nuk i bejme keq askujt?

_________________


avatar
Beko
Moderator
Moderator

Male Numri i postimeve : 154
Age : 28
Location : Tirana
Registration date : 01/12/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi