CrokoClub Forum Index

Pse femrat jetojne me teper se meshkujt?

Shko poshtë

Pse femrat jetojne me teper se meshkujt?

Mesazh nga Chaos prej Thu Dec 04, 2008 12:56 am

Pse femrat jetojne me teper se meshkujt?

Kujdesni se kjo tema ka te beje me Automobilizem. king

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
avatar
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pse femrat jetojne me teper se meshkujt?

Mesazh nga DeLiCiouS prej Thu Dec 04, 2008 1:01 am

Hmmm dmth ka te bej me makinat gjeja par kjo Smile
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pse femrat jetojne me teper se meshkujt?

Mesazh nga Chaos prej Thu Dec 04, 2008 1:04 am

Ehe

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
avatar
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pse femrat jetojne me teper se meshkujt?

Mesazh nga kapo prej Thu Dec 04, 2008 1:18 pm

femra eshte si puna e pusit sa do qe te mbushesh uje ne te nuk mbaron kurre,gjithmon kova
qe mbushe uje eshte ajo qe konsomohet me shpejt)

_________________
I Always Tell the Truth Even When I Lie
avatar
kapo
WebMaster
WebMaster

Male Numri i postimeve : 329
Location : Aty ku jetohet me mir
Registration date : 26/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pse femrat jetojne me teper se meshkujt?

Mesazh nga DeLiCiouS prej Fri Dec 05, 2008 12:49 am

Kapo po ca lidhje kishte kjo me ket qe kerkon chaosi boo se mora vesh un :S
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pse femrat jetojne me teper se meshkujt?

Mesazh nga Chaos prej Fri Dec 05, 2008 1:08 am

Kapo ka dale llastiku i ujit tani..
e fut ne pus,dhe e len e mbushet.. Laughing

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
avatar
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pse femrat jetojne me teper se meshkujt?

Mesazh nga kapo prej Fri Dec 05, 2008 7:31 pm

tirance po na e perkthe pak cfare do te thote poeti?se nuk e kam kuptu se eshte tema per gjegjeza.
chaos kujdes mos te mbytesh ti mbaje fort llastikun! Laughing

_________________
I Always Tell the Truth Even When I Lie
avatar
kapo
WebMaster
WebMaster

Male Numri i postimeve : 329
Location : Aty ku jetohet me mir
Registration date : 26/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pse femrat jetojne me teper se meshkujt?

Mesazh nga DeLiCiouS prej Fri Dec 05, 2008 8:41 pm

Kapo perkthimet jan shum te shtrenjta lali Wink
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pse femrat jetojne me teper se meshkujt?

Mesazh nga Chaos prej Fri Dec 05, 2008 10:05 pm

Kapo peshkaqenat nuk mbyten ne puse ,po te ndihmoj ty se te perlau kova e ujit.. Laughing
Llastikun tim me dy duart e mbaj une,se eshte i cike i trashe..marojme pune shpejt.

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
avatar
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pse femrat jetojne me teper se meshkujt?

Mesazh nga kapo prej Sat Dec 06, 2008 1:03 am

chaos mbaje mire llastikun dhe shterngoje fort,se pastaj duhet me te dhane koven time me te nxjerr prej pusit!!

_________________
I Always Tell the Truth Even When I Lie
avatar
kapo
WebMaster
WebMaster

Male Numri i postimeve : 329
Location : Aty ku jetohet me mir
Registration date : 26/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pse femrat jetojne me teper se meshkujt?

Mesazh nga kapo prej Sat Dec 06, 2008 1:11 am

tirance hape gojen shkyje ...sa don !se nuk e kam broblem...

_________________
I Always Tell the Truth Even When I Lie
avatar
kapo
WebMaster
WebMaster

Male Numri i postimeve : 329
Location : Aty ku jetohet me mir
Registration date : 26/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pse femrat jetojne me teper se meshkujt?

Mesazh nga JoKeR prej Sat Dec 06, 2008 10:39 am

meshkujt kane halle , kurse femra i ka punet ne vije > prandaj meshkujt vdesin me shpejt dhe femrat bejn Shyqyr

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
avatar
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 25
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pse femrat jetojne me teper se meshkujt?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi