CrokoClub Forum Index

Degjoni Radio Online....

Shko poshtë

Degjoni Radio Online....

Mesazh nga JoKeR prej Sat Dec 06, 2008 7:49 pm

Degjoni stacionet me te bukura boterore ne www.live365.com

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
JoKeR
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 26
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Degjoni Radio Online....

Mesazh nga JoKeR prej Wed Dec 24, 2008 8:27 pm

degjoni muzike te mrekullueshme dance ne
http://www.whatsup-radiodj.net

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
JoKeR
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 26
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Degjoni Radio Online....

Mesazh nga ELIN prej Tue May 12, 2009 12:09 am

se shpejti do kemi dhe radio online nga DJ eforumit ton www.CrokoClub.tk
ELIN
ELIN
WebMaster
WebMaster

Male Numri i postimeve : 557
Age : 34
Location : ATHIN
Registration date : 03/10/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Degjoni Radio Online....

Mesazh nga Gjumashi prej Sun Jun 07, 2009 1:33 am

E kemi nje radio dhe ne:P
Kerkesa per Dj beni tek Crokoja.
ai eshte bossi.
Gjumashi
Gjumashi
WebMaster
WebMaster

Male Numri i postimeve : 10
Location : C:\Spam.exe
Registration date : 26/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Degjoni Radio Online....

Mesazh nga Croko prej Sun Jun 07, 2009 1:39 am

Laughing

a bo keq per dj na duhet ndonje goc Laughing

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
Croko
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 39
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Degjoni Radio Online....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi