CrokoClub Forum Index

SI DO TA PERSHKRUANIT FEMREN(MASHKULLIN)ME SEKSI?

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Shko poshtë

SI DO TA PERSHKRUANIT FEMREN(MASHKULLIN)ME SEKSI?

Mesazh nga JoKeR prej Sat Dec 06, 2008 7:53 pm

SI DO TA PERSHKRUANIT FEMREN (MASHKULLIN ) ME SEKSI ?
UN PER VETE : BJONE , GJOKSI MASA 9999999999...99 , PAK E MBUSHUR ETJ...

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
avatar
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 25
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: SI DO TA PERSHKRUANIT FEMREN(MASHKULLIN)ME SEKSI?

Mesazh nga StRaNgEr prej Sat Dec 06, 2008 8:24 pm

Jocer dmth kesaj qe thua ti i shkon me e qujte Lop !
avatar
StRaNgEr
Imort@l-$pirit
Imort@l-$pirit

Male Numri i postimeve : 448
Age : 34
Location : Ku Te Na Zere Nata :P
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: SI DO TA PERSHKRUANIT FEMREN(MASHKULLIN)ME SEKSI?

Mesazh nga DeLiCiouS prej Sat Dec 06, 2008 8:25 pm

hauhauhauhauhauahuaahha
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: SI DO TA PERSHKRUANIT FEMREN(MASHKULLIN)ME SEKSI?

Mesazh nga Croko prej Sat Dec 06, 2008 8:28 pm

sdi si pershkruhet me fjale


ska fjale ta perrshkruje ashu sic e imagjinoj Smile

ja po mundohem nje her

te ket gjoks numer 3

te jet brune

te jet 175 e siper

pesha saj te jet 45-me 50 kg !! per ndryshe e ngel ne klas Razz

te jet e mire me anet njerezore besen kulturen rrespektin sinqeritetin etjer

kur ta gjej kete do ju ftoj ne dasem Wink

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
avatar
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 38
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: SI DO TA PERSHKRUANIT FEMREN(MASHKULLIN)ME SEKSI?

Mesazh nga DeLiCiouS prej Sat Dec 06, 2008 8:30 pm

1.75 dhe 45 kile i bie qe ajo femer te ket vetem kocka asgje tjeter drras dmth :S
Crokjo mos na thysh noi brinj lali Very Happy
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: SI DO TA PERSHKRUANIT FEMREN(MASHKULLIN)ME SEKSI?

Mesazh nga Croko prej Sat Dec 06, 2008 8:32 pm

ca me bo rrush jam nazeli

me mire koc e mu lepi se sa tul e mu ngji Smile

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
avatar
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 38
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: SI DO TA PERSHKRUANIT FEMREN(MASHKULLIN)ME SEKSI?

Mesazh nga StRaNgEr prej Sat Dec 06, 2008 8:33 pm

Femra Seksi :

Floket Jeshile ne ngjyre Preshi

Gjatesia Sa une kur te veshi dhe taka

Gjoksi ne forem Dardhe

Pesha sa nje thes Mjelli
avatar
StRaNgEr
Imort@l-$pirit
Imort@l-$pirit

Male Numri i postimeve : 448
Age : 34
Location : Ku Te Na Zere Nata :P
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: SI DO TA PERSHKRUANIT FEMREN(MASHKULLIN)ME SEKSI?

Mesazh nga kapo prej Sat Dec 06, 2008 8:53 pm

1 Meter e nje qebab, bjonde me floke te zi , dhe te veshet ti kete te. Ngjitura ne koke.

_________________
I Always Tell the Truth Even When I Lie
avatar
kapo
WebMaster
WebMaster

Male Numri i postimeve : 329
Location : Aty ku jetohet me mir
Registration date : 26/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: SI DO TA PERSHKRUANIT FEMREN(MASHKULLIN)ME SEKSI?

Mesazh nga Emi prej Sun Dec 07, 2008 12:18 pm

me nje fjale... COLIN FARRELL!!!
avatar
Emi
Sweet Voice
Sweet Voice

Female Numri i postimeve : 602
Age : 28
Registration date : 08/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: SI DO TA PERSHKRUANIT FEMREN(MASHKULLIN)ME SEKSI?

Mesazh nga JoKeR prej Sun Dec 07, 2008 12:46 pm

STRANGER TI E PASKE QA .
UROJ TE GJESH SHPEJT

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
avatar
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 25
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: SI DO TA PERSHKRUANIT FEMREN(MASHKULLIN)ME SEKSI?

Mesazh nga Chaos prej Sun Dec 07, 2008 2:00 pm


Kjo egersira i ka te gjitha..

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
avatar
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: SI DO TA PERSHKRUANIT FEMREN(MASHKULLIN)ME SEKSI?

Mesazh nga JoKeR prej Mon Dec 08, 2008 4:07 pm


Eva Mendes

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
avatar
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 25
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: SI DO TA PERSHKRUANIT FEMREN(MASHKULLIN)ME SEKSI?

Mesazh nga MooN prej Mon Dec 15, 2008 12:12 pm

1-80 e lart i gjat
Trup me muskuj dhe te mbushur
Brun me tipare te bukra Very Happy
Mjaft per sot Laughing Laughing

_________________
Act Dumb , Play Smart
avatar
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: SI DO TA PERSHKRUANIT FEMREN(MASHKULLIN)ME SEKSI?

Mesazh nga Croko prej Mon Dec 15, 2008 3:15 pm

pe 2 centim nuk hykam ne listen e proferences tende Laughing

sa keq se kisha dhe shpresa Razz:P:P

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
avatar
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 38
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: SI DO TA PERSHKRUANIT FEMREN(MASHKULLIN)ME SEKSI?

Mesazh nga kapo prej Mon Dec 15, 2008 3:33 pm


_________________
I Always Tell the Truth Even When I Lie
avatar
kapo
WebMaster
WebMaster

Male Numri i postimeve : 329
Location : Aty ku jetohet me mir
Registration date : 26/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: SI DO TA PERSHKRUANIT FEMREN(MASHKULLIN)ME SEKSI?

Mesazh nga MooN prej Mon Dec 15, 2008 3:58 pm

Croko shkruajti:pe 2 centim nuk hykam ne listen e proferences tende Laughing

sa keq se kisha dhe shpresa Razz:P:P
Laughing Laughing hajd se ty po ti fal 2 cm .

_________________
Act Dumb , Play Smart
avatar
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: SI DO TA PERSHKRUANIT FEMREN(MASHKULLIN)ME SEKSI?

Mesazh nga kapo prej Mon Dec 15, 2008 4:06 pm

durrsake po te veshesh kepuce 10 centimshe me arrin mua

_________________
I Always Tell the Truth Even When I Lie
avatar
kapo
WebMaster
WebMaster

Male Numri i postimeve : 329
Location : Aty ku jetohet me mir
Registration date : 26/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: SI DO TA PERSHKRUANIT FEMREN(MASHKULLIN)ME SEKSI?

Mesazh nga MooN prej Mon Dec 15, 2008 4:07 pm

Kapo shkruajti:durrsake po te veshesh kepuce 10 centimshe me arrin mua
hahahhahahah Jam e gjat mos me nenvlerso Laughing Laughing

_________________
Act Dumb , Play Smart
avatar
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: SI DO TA PERSHKRUANIT FEMREN(MASHKULLIN)ME SEKSI?

Mesazh nga kapo prej Mon Dec 15, 2008 4:10 pm

po une jam 1 90 nuk mundem te shkurtohem

_________________
I Always Tell the Truth Even When I Lie
avatar
kapo
WebMaster
WebMaster

Male Numri i postimeve : 329
Location : Aty ku jetohet me mir
Registration date : 26/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: SI DO TA PERSHKRUANIT FEMREN(MASHKULLIN)ME SEKSI?

Mesazh nga MooN prej Mon Dec 15, 2008 4:11 pm

Qeke marshalla ti lol

_________________
Act Dumb , Play Smart
avatar
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: SI DO TA PERSHKRUANIT FEMREN(MASHKULLIN)ME SEKSI?

Mesazh nga kapo prej Mon Dec 15, 2008 4:19 pm

edhe ti mire qenke , mos te pafte syri keq

_________________
I Always Tell the Truth Even When I Lie
avatar
kapo
WebMaster
WebMaster

Male Numri i postimeve : 329
Location : Aty ku jetohet me mir
Registration date : 26/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: SI DO TA PERSHKRUANIT FEMREN(MASHKULLIN)ME SEKSI?

Mesazh nga MooN prej Mon Dec 15, 2008 4:20 pm

Kapo shkruajti:edhe ti mire qenke , mos te pafte syri keq
Laughing Laughing

_________________
Act Dumb , Play Smart
avatar
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: SI DO TA PERSHKRUANIT FEMREN(MASHKULLIN)ME SEKSI?

Mesazh nga kapo prej Mon Dec 15, 2008 4:40 pm

njerin e paske hedhur nock out <po pret te vij tjetri Smile

_________________
I Always Tell the Truth Even When I Lie
avatar
kapo
WebMaster
WebMaster

Male Numri i postimeve : 329
Location : Aty ku jetohet me mir
Registration date : 26/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: SI DO TA PERSHKRUANIT FEMREN(MASHKULLIN)ME SEKSI?

Mesazh nga MooN prej Mon Dec 15, 2008 4:43 pm

hahahahhah sa kam hedh ashtu un Laughing

_________________
Act Dumb , Play Smart
avatar
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: SI DO TA PERSHKRUANIT FEMREN(MASHKULLIN)ME SEKSI?

Mesazh nga DeLiCiouS prej Tue Dec 16, 2008 2:40 am

paskan fillu preferenzat ktu Smile

me pak se 1.90 ske ce do Razz tpakten 1.85
brun yll i bukur sic eshte piti ime Wink
avatar
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: SI DO TA PERSHKRUANIT FEMREN(MASHKULLIN)ME SEKSI?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi