CrokoClub Forum Index

Cili Mendoni Se Eshte Bisnesi Me I Fuqishem I Diteve Tona?

Shko poshtë

Cili Mendoni Se Eshte Bisnesi Me I Fuqishem I Diteve Tona?

Mesazh nga JoKeR prej Sat Dec 06, 2008 8:03 pm

mendoj se bisnes me te fuqishem kane "boutique"t dhe dyqanet e kepuceve/

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
avatar
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 26
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cili Mendoni Se Eshte Bisnesi Me I Fuqishem I Diteve Tona?

Mesazh nga Emi prej Mon Feb 16, 2009 4:38 pm

une them biznesi i lepitkave eshte me shum fitimprures!!!!!!!!!! pastaj e zgjeron me corapka........ Razz

_________________
dark road 2 heaven
avatar
Emi
Sweet Voice
Sweet Voice

Female Numri i postimeve : 602
Age : 28
Registration date : 08/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cili Mendoni Se Eshte Bisnesi Me I Fuqishem I Diteve Tona?

Mesazh nga Chaos prej Tue Feb 17, 2009 12:04 am

I preservativave..
dhe te gotave plastike.. Laughing
te dyja jane per nje perdorim dhe vetem.

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
avatar
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cili Mendoni Se Eshte Bisnesi Me I Fuqishem I Diteve Tona?

Mesazh nga Croko prej Tue Feb 17, 2009 12:13 am

me i miri esht te kesh ca lope....... e ti mjelesh Razz:P Laughing

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
avatar
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 39
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cili Mendoni Se Eshte Bisnesi Me I Fuqishem I Diteve Tona?

Mesazh nga Emi prej Tue Feb 17, 2009 12:15 am

Laughing Laughing Laughing Problem do ta kesh me vone Croko po u plaken lopet cdo besh???

_________________
dark road 2 heaven
avatar
Emi
Sweet Voice
Sweet Voice

Female Numri i postimeve : 602
Age : 28
Registration date : 08/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cili Mendoni Se Eshte Bisnesi Me I Fuqishem I Diteve Tona?

Mesazh nga Croko prej Tue Feb 17, 2009 7:41 am

kur te plaken lopet do kem ik dhe une per lesh MOJ EMI Wink


te jen lope te mira sa te jen te rea e mos ti thojne jo kallamoqit Laughing se nuk qesin qumsht po te jen nazelie Laughing

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi


CrokoClub@hotmail.com
avatar
Croko
Shqiptar Krenar
Shqiptar  Krenar

Male Numri i postimeve : 1056
Age : 39
Location : Shkoder
Registration date : 25/09/2008

http://www.CrokoClub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cili Mendoni Se Eshte Bisnesi Me I Fuqishem I Diteve Tona?

Mesazh nga Emi prej Wed Feb 18, 2009 12:17 am

po dhe nazet kane lezetin e tyre Croko! e shijon dhe e vlereson cdo gje me shume..... Very Happy

_________________
dark road 2 heaven
avatar
Emi
Sweet Voice
Sweet Voice

Female Numri i postimeve : 602
Age : 28
Registration date : 08/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cili Mendoni Se Eshte Bisnesi Me I Fuqishem I Diteve Tona?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi