CrokoClub Forum Index

cili vend ne bote ka politiken me demokratike?

Shko poshtë

cili vend ne bote ka politiken me demokratike?

Mesazh nga JoKeR prej Sat Dec 06, 2008 8:10 pm

?

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
avatar
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 25
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: cili vend ne bote ka politiken me demokratike?

Mesazh nga Elis Duraj prej Sun Dec 07, 2008 12:23 am

un them se eshte hollanda
avatar
Elis Duraj
Cun Flori
Cun Flori

Male Numri i postimeve : 113
Age : 31
Location : inferno
Registration date : 03/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: cili vend ne bote ka politiken me demokratike?

Mesazh nga Emi prej Sun Dec 07, 2008 11:25 am

SHQIPERIA KUSH TJETER!!
avatar
Emi
Sweet Voice
Sweet Voice

Female Numri i postimeve : 602
Age : 28
Registration date : 08/10/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: cili vend ne bote ka politiken me demokratike?

Mesazh nga JoKeR prej Sun Dec 07, 2008 12:42 pm

emi ke te drejte . ne shqipri plasi demokracia . Razz

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
avatar
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 25
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: cili vend ne bote ka politiken me demokratike?

Mesazh nga Mistrece prej Wed Apr 29, 2009 4:52 pm

Shqiperi??????????? Pffffff


Franca dhe Suedia. Nuk ka vende me demokratike se keto.
avatar
Mistrece
Kapo i Kapove
Kapo i Kapove

Female Numri i postimeve : 73
Location : Verdalle
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: cili vend ne bote ka politiken me demokratike?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi