CrokoClub Forum Index

Filmat e Ri ne Kinema.

Shko poshtë

Filmat e Ri ne Kinema.

Mesazh nga Chaos prej Sun Dec 07, 2008 2:43 pm

Filmat e Ri ne Kinema.

Vendosni filmat e ri qe kane dalur,dhe qe ja vlen ti shikojme.

Persh; kte kohe kane dale kto filma..http://movies.yahoo.com/movie/1810021980/video/10971351


http://movies.yahoo.com/movie/1808403435/video/10924831


http://movies.yahoo.com/movie/1809966785/trailer

_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
Chaos
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Filmat e Ri ne Kinema.

Mesazh nga Chaos prej Sun Dec 07, 2008 2:46 pm


_________________
When life hands you lemons, ask for salt and a bottle of tequila
Chaos
Chaos
Dangerous minds
Dangerous minds

Male Numri i postimeve : 1005
Location : Europe
Registration date : 25/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Filmat e Ri ne Kinema.

Mesazh nga JoKeR prej Mon Dec 08, 2008 4:13 pm


FAST & FURIOUS 4 (ne fakt del ne veren 2009)

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
JoKeR
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 26
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Filmat e Ri ne Kinema.

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi