CrokoClub Forum Index

Histori nga femirija juaj !!

Shko poshtë

Histori nga femirija juaj !!

Mesazh nga MooN prej Mon Dec 22, 2008 1:36 pm

Un kur kam qen 5 vjece jam zen me shokun tim te kopshtit sepse donim te krahasonim forcen ..dhe i kam car koken sepse e perplasa ne nje gur te madh ......e kam akoma ne mendje ate imazh dhe kisha shum frik nga babi se mos me gerthiste
E kam takuar kte vere ate cunin rastesisht dhe me tha e vetmja shenje qe kam eshte ajo qe me ke ber ti etc etc.... Kam qen si cun e veogel ...
Laughing Laughing Laughing

_________________
Act Dumb , Play Smart
MooN
MooN
Super Moderator
Super Moderator

Female Numri i postimeve : 543
Location : MooN
Registration date : 29/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Histori nga femirija juaj !!

Mesazh nga JoKeR prej Mon Dec 22, 2008 3:19 pm

Un kur kam qene 7 vjec i kam kaluar njerit rroten e bicikletes mbi koke Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Me e bukra eshte se ate nuk e gjeti gje 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕
Ehhhhhhhh sa budalliqe kom bo kur kam qene i vogel
Cun Haroms Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
JoKeR
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 26
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Histori nga femirija juaj !!

Mesazh nga DeLiCiouS prej Mon Dec 29, 2008 5:06 am

smaj men asnje Very Happy per momentin
DeLiCiouS
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Histori nga femirija juaj !!

Mesazh nga JoKeR prej Mon Dec 29, 2008 11:06 am

TiRoNcJa shkruajti:smaj men asnje Very Happy per momentin
AQ SHUM KE BERE . SA QE NUK I MBAN MEND EEEEEEE?????Very Happy:D:D:D:D:D:D:D

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
JoKeR
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 26
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Histori nga femirija juaj !!

Mesazh nga DeLiCiouS prej Tue Dec 30, 2008 3:44 am

di vetem qe rrifja kalamojt e lagjes dhe ato ne kopesht Razz
DeLiCiouS
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Histori nga femirija juaj !!

Mesazh nga JoKeR prej Tue Dec 30, 2008 1:01 pm

TiRoNcJa shkruajti:di vetem qe rrifja kalamojt e lagjes dhe ato ne kopesht Razz
u bu bu ... pale pale pale pale pale pale

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
JoKeR
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 26
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Histori nga femirija juaj !!

Mesazh nga DeLiCiouS prej Sat Jan 03, 2009 3:04 am

Jocker thuj shyqyr ste kam pas ne lagje Razz
DeLiCiouS
DeLiCiouS
DeLiCiOuS
DeLiCiOuS

Female Numri i postimeve : 1356
Registration date : 28/09/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Histori nga femirija juaj !!

Mesazh nga JoKeR prej Sat Jan 03, 2009 9:18 pm

shyqyr pra Razz:P:P:P:P

_________________
I Will Have My Vendetta , In This Live Or The Next
JoKeR
JoKeR
Vendetta
Vendetta

Male Numri i postimeve : 896
Age : 26
Location : Darkness
Registration date : 26/11/2008

http://www.crokoclub.tk/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Histori nga femirija juaj !!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi